Łukasz Szewczyk05.09.2011 (14:30)15 komentarzy

"Mam talent" wygrał z "The Voice of Poland"

Rozrywkowa sobota należała do sprawdzonego formatu - "Mam talent". Program telewizji TVN przed ekrany przyciągnął o prawie 1,8 mln widzów więcej niż nowy show TVP2 "The Voice of Poland".
Z danych Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl wynika, że sobotnią walkę o widza wygrała telewizja TVN. Pierwszy odcinek programu "Mam talent" (TVN) oglądało ponad 3,78 mln widzów. Z kolei dwie części programu "The Voice of Poland" (TVP2) śledziło średnio ponad 1,99 mln widzów.
 3.09.2011GrupaGrupa 16-49
Lp.ProgramAMRSHR%AMRSHR%
1."Mam talent" (TVN) 3 785 91628,99% 1 717 82333,10%
2."The Voice of Poland" (TVP2)1 997 52915,37%689 19913,10%

NAM: Oglądalność "Mam talent" i "The Voice" (3.09.2011)

AMR - wielkość widowni danego programu (wyrażona jako liczba widzów); jest liczona na podstawie wszystkich minut programu
SHR % - udział w widowni telewizyjnej; określa jaka część osób, które w danym czasie oglądały telewizję było widzami danego programu
Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl

Komentarze (1 - 10 z 15)

Na pewno ja nie będę widzem czegoś takiego z udziałem: homeopatów + satanisty+ kiczu wszelakiego rodzaju dla plebsu bez gustu dobrego.
żegnaj taka telewizjo satan Dergal 5.09.2011 (15:01:53)
 0  
Sądzę, że to się może zmienić w przyszłym tygodniu. Ten sezon Mam Talent zaczął się bardzo słabo.
 0  
Bzdura. 4 sezon Mam Talent zaczął się mocnym uderzeniem. Jest ciekawsza od poprzednich :D
 0  
MarcinLublin - którz Cię aż tak urzekł? Te stare baby, które dostały się dalej?
 0  
W moich oczach atrakcyjność Mam Talent bardzo spadła.
The Voice of Poland niestety bardzo przeciętny.
K l i n (usunięte konto #3093) 5.09.2011 (15:58:19)
 0  
Na TVP 2 słaba oglądalność The Voice ponieważ leciał również na TVP HD
Więc każdy kto miał dostęp do TVP HD oglądał na TVP HD proste..

The voice lepszy od Mam Talent wg mnie :)
 0  
ogólnie słabe wyniki mam talent i voice

ale voice to porazka

ale voice of poland bardziej mi sie podoba od must be the music
 0  
The Voice jest programem na poziomie... I są w nim ludzie, którzy mogą się czymś zaprezentować, nie ma kiczu i tandety.
 0  
Mam Talent to naprawdę coraz bardziej sprawia wrażenie odgrzewanego kotleta, po co te tańce brzucha i inne jak i tak wygra ktoś kto śpiewa bo Chylińska znowu popuści w majty z zachwytu. Voice of Poland zaskoczył pozytywnie, jury takie sobie ale przez to że nie widzą śpiewających nie będzie takich głupich scen jak ta z Chylińską i Gienkiem Loską....żenująca postawa celebrytki. Liczy się głos i tylko to, a nie image czy wiek uczestnika (dzieci mają handicap), program na plus z dużą możliwością rozwoju, chowają się talenty i inne jednak często nieuczciwe programy.
 0  
"Mam talent" (TVN) okazuje się najlepszy tutaj pod tym względem. Zarazem TVN ma w swojej ofercie dwa różne programy - jeszcze jest "Taniec z gwiazdami". Więc wyraźnie widać kto zawsze rządzi, kto zawsze okazuje się najlepszy! Zapewne TVP i telewizja Polsat nie poradziłyby sobie dobrze zorganizować dwa większe programy rozrywkowe. Przykładem niech będzie kolejne totalne badziewie - "The Voice of Poland" (TVP2). Jeszcze co do TVN - ich ostatni program rozrywkowy okazał się do niczego - czyli całe to "X Factor". Dobrze że lepszy poziom trzymają dwa obecne aktualnie programy rozrywkowe. Co do TVP2 - przecz z taką głupią stacją telewizyjną - najwięcej jak zawsze wpadek programowych, jakość nigdy się nie liczy (tak samo jak w telewizji Polsat), ważne że uzyskają coś z reklam, pomimo że oferują jak zawsze najgorsze propozycje programowe!
 0