Łukasz Szewczyk05.09.2011 (20:30)15

Tydzień przed TV: TVP1 liderem, taniec hitem weekendu

Telewizyjna Jedynka i Polsat to najpopularniejsze kanały w minionym tygodniu - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl. Weekendowym hitem okazał się natomiast pierwszy odcinek programu "Taniec z gwiazdami" (TVN).

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 15)

A ile miał mecz TVN kontra POLITYCE ?
 0  
polast tylko 2 pozycje w top 20
 0  
HAHA ale porażka dla tvnu. Program "Kości" który jest naprawdę nudny uzyskał więcej oglądaczy niż Nowy Serial wszyscy kochają reymonta. TVN ma te swoje słyne nudne seriale
 0  
Obejrzałem dziś sobie The Voice of Poland (bo sobotę patrzyłem na Mam Talent) i naprawdę świetna produkcja TVP! Fajna koncepcja programu. Teraz w sobotę wiem, że wybiorę tVoP :-) Polecam, kto nie oglądał... Nawet z, dotąd moim ulubiony muzycznym show Must Be The Music wygra.
 0  
AboCp - Zauważ, że Kości i Wszyscy kochają Romana są emitowane w inne dni i o innej porze. Jak można to porównywac? W top20 aż 8 pozycji TVNU! Bravo :D
 0  
Polsat odniósł wielki sukces w minionym tygodniu.Gratulacje.TVN-owi coś nie wyszło.Nowy serial Układ Warszawski jest ciekawy ale żeby przegrać z serialem Kości to jest porażka.
Show Dwójki-szkoda gadać
TzG-Dla Mnie ten program jest już na dnie.Natasza i Janusz to klęska.Natasza myślała,że ludzie się nabiorą że śpiewa na żywo.Ale to było żałosne.
 0  
SPORT /SERWIS SPORT./ TVN 04-09-2011 2 282 897 18,15%

To ciekawe?
Mnie się wydawało, że mierzone są programy, które trwają dłużej niż chociaż 5 minut
A serwis sportowy TVN to ni trwa więcej niż 2 minuty

Słaby wynik Układu Warszawskiego
Tak naprawe to ten tydzień będzie decydujący
 0  
Taniec z gwiazdami? Co to jest? Co za jełopy to oglądają. No ludzie, bez przesady...
 0  
Ja nawet nie oglądam tej telewizji o nazwie TVN. No dobra, może czasami zobaczę Anne Marie Wesołowską... TVN to dno. I te ich pseudo programy też. Nie wiem co Wy w tym kanale widzicie, pff
 0  
Tym samym TVN kolejny raz ogłosi sukces i będzie kontynuował taniec z psudogwiazdami conajmniej do 2020 roku. Kto to ogląda? Wszyscy narzekają, ale oglądalność wciąż duża. W tej edycji to już kompletnie nie ma tam żadnej osoby godnej uwagi.
 0