Łukasz Szewczyk05.02.2012 (1:21)17

Dokumentalna TV: Discovery liderem. Ile widzów Polsat Crime&Investigation?

Discovery Channel najpopularniejszym kanałem dokumentalnym, a TVP History notuje największy wzrost udziałów - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dzięki uprzejmości Atmedia. Prezentujemy też pierwsze wyniki Polsat Crime&Investigation.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 17 z 17)

Wydaje mi się, że zarzucanie obecnie TVP Historia PRL papki jest stwierdzeniem na wyrost. Jest tam bardzo dużo ciekawych cykli : Było nie minęło,Sensacje XXw,Zakamarki przeszłości,Misja Gryf, W morzu tajemnic, Encyklopedia IIw. św no i poczciwa Sonda na której też się wychowywałem.
 1  
jak dla mnie National Geographic Channel najwiecej progamow tam mi sie podoba pozniej Discovery HD, zwykle tak srednio. Czasami Discovery Science, Animal Planet i ostatnio zaciekawilo mnie History HD gdzie sa o wiele ciekawsze programy niz w odmienie sd
 2  
TVP Historia rządzi !! :-) chcieli likwidować tą stację a okazało się że potrzebuje ona jedynie trochę czasu....
 0  
TVP Historia emanuje takim spokojem, lubię oglądać programy z lat 80 bądź 90. Widać po nich jak zmieniła się telewizja, dawniej chodziło o pokazanie dogłębnie o co chodzi , dziś trzeba szybko i dużo migawek obrazkowych
 0  
wiadomo czemu discovery channel jest najlepszy bo jest dostepny tez w tnk sd i w najtanszych pakietach a co do zawartosci to kilka lat temu bylo 100% lepiej .
 2  
A planete+ nie powinno być na History w tym zestawieniu????
 1  
TVP HISTORIA jest coraz ciekawsza. Jednak za mało jest audycji na tematy związane z początkami Polski.
 1