Jacek GadzinowskiMedia08.03.2010 (10:12)1 komentarz

Kup sobie blogera - aukcja charytatywna!

Blogerzy w niecodziennej aukcji charytatywnej dla Pauliny Pruskiej.
W czwartek 4 marca 2010 wystartowała niecodzienna aukcja charytatywna. Najpopularniejsi blogerzy piszący o mediach i reklamie – Irena Mrozek (http://zjadamyreklamy.pl), Maciej Budzich (http://blog.mediafun.pl), Jacek Gadzinowski (http://gadzinowski.pl) oraz Natalia Hatalska (http://hatalska.com) wystawili pod młotek… swoją wiedzę i czas. Każdy, kto weźmie udział w aukcji, będzie mógł licytować 4-godzinny warsztat poprowadzony przez blogerów i poświęcony aktualnym obecnie tematom budowania marki za pomocą nowych mediów. Pieniądze zebrane podczas aukcji zostaną przekazane w całości na konto Pauliny Pruskiej (http://paulapruska.blogspot.com/) walczącej z rzadką odmianą nowotworu.
Wystawiony na aukcję 4-godzinny warsztat obejmie następujące tematy:
- O tym, jak konsument wygrał wojnę i to nie tylko w MafiaWars – Irena Mrozek o social media;
- Krnąbrny bloger, czyli dlaczego on nic nie pisze, kiedy ja mam TYLE do powiedzenia – Maciej Budzich o skutecznym wykorzystywaniu blogów w promocji;
- Była sobie marka… – Jacek Gadzinowski o budowaniu silnej marki w czasach jej słabej kondycji;
- Gdzie by tu jeszcze umieścić reklamę i czy naprawdę tylko o to chodzi? – Natalia Hatalska o niestandardowych formach komunikacji marketingowej.


Blogerzy poprowadzą warsztat osobiście w terminie dogodnym dla zwycięzcy. Cena wywoławcza warsztatu ustalona została na poziomie 699 PLN.

Oprócz warsztatu, uczestnicy aukcji mogą również licytować nowy, oryginalnie zapakowany laptop NTT Corrino 717SU. Jego cena wywoławcza to 1500 PLN (wartość rynkowa 2950 PLN).

- Na aukcję wystawiliśmy dwie rzeczy – warsztat i laptopa. Z pozoru mogą wydawać się one dalekie od siebie, ale w rzeczywistości chodzi nam o to, żeby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Akcję „Kup sobie blogera” kierujemy więc przede wszystkim do firm i agencji, którym zależy na pogłębieniu wiedzy z zakresu nowych mediów, blogów i niestandardowych form komunikacji. Z kolei laptop to wezwanie do licytowania skierowane do czytelników naszych blogów. Obie akcje w równym stopniu są jednak kierowane do tych, którzy Paulinie chcą i mogą pomóc. Mamy nadzieję, że takie właśnie rozwiązanie pozwoli nam zebrać więcej pieniędzy – mówi Natalia Hatalska.

Aukcja „Kup sobie blogera” potrwa 14 dni, od czwartku 4 marca do czwartku 18 marca.

Obecna akcja to nie pierwsza inicjatywa środowiska internautów na rzecz Pauliny Pruskiej. We wrześniu ubiegłego roku odbył się także Flakmecz – piłkarskie starcie Kadry Internautów z Kadrą Artystów – podczas którego na leczenie i rehabilitację Pauliny Pruskiej zebrano 14 tysięcy złotych.

Aukcja „Kup sobie blogera” dostępna jest pod adresem:
http://allegro.pl/show_item.php?item=945345830

Licytacja laptopa NTT Corrino 717SU odbywa się pod adresem:
http://allegro.pl/show_item.php?item=945346074

Komentarze (1 - 1 z 1)

Bardzo fajna relacja. Dziekuje barzdo. Nie udalo mi sie dotrzec do Wroclawia, wiec tym bardziej jest to dla mnie wartosciowe. Szczegolnie interesuja mnie Social Media i NGO i zauwazylam tak jak w Twojej relacji, ze NGO nie zadaja pytan, natomiast za granica, wlasnie pytania od NGO sa barzdo wazne.
 0