Łukasz Szewczyk28.03.2013 (17:09)102 komentarze

Siła Facebooka: Szef nc+ chce rozmawiać ze społecznością Anty nc+. Poprawią ofertę?

Jeszcze kilka dni temu prezes nc+ zapewniał, że mimo krytyki klientów zmian w ofercie nc+ nie będzie. Teraz dostrzega siłę internetu i chce spotkać się ze społecznością Anty nc+, bo "trafne opinie i dobre pomysły są na wagę złota". Czas pokaże czy to tylko PR-owska zagrywka czy prawdziwe chęci zmiany oferty?
Konferencja nc+
Anty nc+ to prężnie działająca w sieci zawiedzionych klientów nc+. Na Facebooku profil może pochwalić się ponad 17,5 tys. użytkowników, których wciąż przybywa. Użytkownicy mogą dowiedzieć się m.in. jak rozwiązać umowę oraz jak ustrzec się przed różnymi niebezpiecznymi kruczkami (związanymi m.in. z automatyczną migracją do nc+). Czy władze nc+ wreszcie dostrzegły siłę internetu i ostrej krytyki swoich klientów? Prezes Zarządu nc+ wystosował do założyciela profilu anty nc+ zaproszenie do rozmów oraz wymiany opinii na temat oferty nc+.
Jestem pod dużym wrażeniem działań Pana i społeczności Anty nc+. Głos Anty nc+ jest dla mnie niezwykle ważny. Chciałbym spotkać się i podczas konstruktywnej rozmowy omówić wszystkie obserwacje i pytania, które 21 marca 2013 roku pojawiały się na fan page i stronie Anty nc+.

Ostatnie dni pokazały, że nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na kilka tysięcy zapytań i obaw jednocześnie. Co za ty idzie, mam poczucie, że Pan jako osoba najbardziej zaangażowana może merytorycznie reprezentować interes całej społeczności.

Pana akcja jest inspirująca. Jeżeli mam jeszcze raz pochylić się nad planami nc+ na najbliższe miesiące dobrze by było, jeżeli mógłbym lepiej poznań pański punkt widzenia - bo trafne opinie i dobre pomysły są na wagę złota

Osobiście uważam, że to prawdziwa możliwość wywarcia wpływu na niezwykle ważną dla 2,5 mln Polaków sprawę, szczególnie dla osoby tak silnie zaangażowanej społecznie jak Pan
- napisał w liście prezes nc+
Szef nc+ proponuje spotkanie z założycielem Anty nc+ w najbardziej dogodnym terminie, jednak nie ukrywa, że zależy mu na czasie. Zapewnia też, że jego zespół skontaktuje się z założycielem Anty nc+ w kwestii zaaranżowania podróży i pobytu w Warszawie.Czy do spotkania dojdzie? Na razie czekamy na reakcję założyciela Anty nc+ w tej sprawie. Jednak użytkownicy profilu z dużą ostrożnością podchodzą do propozycji nc+. Zwracają uwagę, że ten miły gest może być "próbą "przekupienia" w celu zamknięcia profilu AntyNC+".
Jedno jest pewne. Po tygodniu bezczynności nc+ chce naprawić swój błąd i zbliżyć się do rozgoryczonych klientów. Do tej poru uznawano, że krytyka klientów to efekt "niezrozumienia oferty". Dzisiaj rano władze nc+ zmieniły stanowisko. Ogłoszono darmowy dostęp do kanałów tematycznych, teraz opublikowano list do założycieli Anty nc+. Czyżby do współpracy z klientami władze nc+ zostały przez szybko rosnącą liczbę wypowiedzeń umów. Czas pokaże na ile te wszystkie działania są prawdziwymi krokami w celu poprawy oferty tak, by spełniała ona oczekiwania abonentów Cyfry+ i "n". Klienci, których zmusza się do migracji do nowej oferty mają zbyt mało czasu na dyskusje, oczekują szybkich zmian w ofercie, by ta była bardziej elastyczna i dopasowana do ich potrzeb.

Komentarze (1 - 10 z 102)

facebook.com/antyncplus
 60  
Niech prezes poczyta opinie w sieci, a nie "prosi" na rozmowy!

Kolejny bełkot i potpucha nc+!
 63  
poczekamy,zobaczymy
 2  
to taka zagrywka ze strony nc+ oni sa niereformowalni. Jest kryzys, a oni szukaja wiecej pieniedzy. Nikt normlany tak nie postepuje
 54  
pojedzie i nie wróci albo popełnią na nim "samobójstwo" :P
 58  
Widać prezes ma dobrych specjalistów od PR. Chce się spotkać z założycielem Antync+, studentem dziennikarstwa z Poznania? A po co? Chyba oczywiste jest, że należy wykasować obecną ofertę i stworzyć ją od nowa. Tak, aby spełniała oczekiwania większości (bo wszystkim wiadomo - nie dogodzi). Jeśli prezes czytał fan-page'a to tam dokładnie społeczność wskazała, co należy zmienić i jak należy zmienić. Wystarczy wydrukować i wprowadzić w życie.
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 28 marca 2013 o 17:17:46 przez gregu).
 84  
On proponuje spotkanie z założycielem Anty nc+... ależ on jest śmieszny... Wątpię by on zmienił ofertę, lecz cuda się zdarzają. Profil na FB niech ma jeszcze więcej fanów!
 5  
Trzy­maj swoich przy­jaciół blis­ko, ale jeszcze bliżej trzy­maj swoich wrogów.
Keep your frien­ds clo­se, but keep your ene­mies clo­ser. (Mario Puzo)
 6  
Dlaczego oferta NC+ jest droższa?.Jest tak dobra że ludzie nie mogą się oderwać od telewizora a to grozi śmiercią z głodu dlatego trzeba zapłacić więcej żeby np.NC+ nadawało reklamy lub puszczało gorsze filmy dzięki temu można będzie oderwać się od oglądania na np. obiad itd.Życie więcej warte od kasy!.
 3  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
Panie Prezesie proszę nie wraca na ludzi, będzie taka oferta jak jest teraz bo oni sami nie wiedzą co są ludzie wypierdala od nc+ nie podoba się platforma mieć operatora a nie denerwować Pana Prezesa.
vectrapremium (usunięte konto #27735) 28.03.2013 (17:45:00)
 19