Łukasz Szewczyk02.04.2013 (16:06)46 komentarzy

Nie będzie spotkania twórcy Anty nc+ z prezesem nc+. Jest list z propozycjami zmian

Twórca popularnego profilu Anty nc+ nie spotka się z prezesem satelitarnej platformy nc+. W wysłanym do szefa nc+ liście wyjaśnia powody swojej decyzji oraz przesyła opinie, sugestie i porady dotyczące zmian w ofercie.
Anty nc+
Po tygodniu wrzawy w internecie prezes nc+ zdecydował się napisać list do twórcy Anty nc+ z propozycją spotkania, by "podczas konstruktywnej rozmowy omówić wszystkie obserwacje i pytania, które 21 marca 2013 roku pojawiały się na fan page i stronie Anty nc+".Dzisiaj twórca profilu Anty NC listownie podziękował prezesowi nc+ za zaproszenie, jednak odmówił spotkania. Jak wyjaśnia "głównym powodem jest to, że na profilu jest ponad 50 tys. użytkowników. Ja jedynie go założyłem. Nie jestem prawnie umocowanym reprezentantem tych osób. Zatem propozycję spotkania traktuję jako zaproszenie dla wszystkich, którzy polubili stronę".
W liście do prezesa nc+ nie zabrakło jednak postulatów, na które najczęściej zwracają uwagę użytkownicy krytykujący ofertę nc+:
Z obserwacji na forum i fanpage`u proponowałbym zacząć przede wszystkim od:
- przedłużenia wszystkim czasu na migrację do nc+ - potrzebujemy więcej czasu na podjęcie decyzji, dodatkowo na chwilę obecną jest zbyt wiele niedomówień
- stworzenie bardziej elastycznej oferty (często na łamach forum antyncplus.pl pada propozycja stworzenia pakietu podstawowego równego dla wszystkich + możliwości rozszerzenia go o pakiet/y filmowy, sportowy, dokumentalny itp. na zasadzie łącznia ofert) /przystosowania cen aktualnych pakietów do polskich realiów
- umożliwienie ustawienia na dekoderach programów według naszego uznania
- ograniczenia liczby programów niegwarantowanych do minimum
- umożliwienia migracji na obecnych zasadach i przy obecnych cenach
- większego poszanowania swoich klientów
Reszta postulatów znajduje się na dołączonej do listu płycie CD, na której umieszczono opinie, sugestie, porady oraz zestaw pytań od społeczności Anty nc+.Dawid Zieliński, student dziennikarstwa i twórca profilu wyjaśnia prezesowi także, że "Anty nc+ powstało po to, żebyśmy my, Wasi klienci mogli bez przeszkód między sobą się komunikować (na nc+ takiej możliwości nie mieliśmy ponieważ, pozbawialiście jej nas rekami administratorów). Zakładając profil Anty nc+ na Facebooku i stronę www.antyncplus.pl nie myślałem nawet o tym,że sprawy potoczą się, aż tak daleko. Z drugiej strony może dobrze, że do tego doszło, bo wreszcie duże firmy zrozumieją, że Polaków nie można traktować jak obywateli Unii Europejskiej drugiej kategorii..."Twórca Anty nc+ zachęca prezesa nc+ do odwiedzenia internetowego forum w celu zapoznania się z postulatami klientów i do "przeczytania tego co nam się nie podoba i co Wy powinniście zrobić, aby było lepiej. Wydaje mi się, że obie te strony odrobiły za Was zadanie domowe na ocenę celująca i dają Wam darmowe badanie rynku".
My, Anty nc+, mamy nadzieję, że nasz protest zakończy się pozytywnie dla dziesiątek tysięcy zawiedzionych abonentów Cyfry+ i platformy "n". Jednocześnie gwarantuję Wam, że Anty nc+ będzie nadal działało i śledziło kolejne kroki nc+ nie tylko teraz, ale też przyszłości. Kończąc życzę nc+ powodzenia, a Panu, Panie Prezesie spokoju... - pisze do prezesa nc+ twórca Anty nc+

Komentarze (1 - 10 z 46)

Złodzieje za nic w świecie nie zmigruję do waszej szemranej oferty, 100 razy wolę mieć full opcję w Polsacie, nie powąchacie ode mnie ani grosza żabojady!
 53  
słuszna decyzja :D
 62  
BRAWO!!! to teraz Panu Prezesowi pewnie sie lyso zrobilo... a mysleli, ze chlopak sie polasi na wypad do Warszawy i go kupja w 4-ch scianach.
 85  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
twórca anty NC+ zapewne nie ma 18 lat i wstydzi sie tam pojechac. Widać to już po formie pisma ...albo ktoś ma małe pojęcie o czym pisze, albo nie dobiera wlasciwie słów ..albo jest za mlody by miec takie doswiadczenie. Szkoda....ktos musi reprezentowac grupę
 48  
JESTEM ZA TĄ OSOBA ZA ANTY NC+DOMAGAMY SIE ZMIAN W NC+ I JEJ NOWEGO PREZESA!!
DARO NC+ I CYFROWY POLSAT (usunięte konto #9933) 2.04.2013 (16:26:07)
 18  
oj, widac, ze Ty nie masz ani pojecia albo doswiadczenia
 6  
Nie mam i nie zamierzam mieć konta na fejs-zbuku ale podpisuje się pod akcją antync+ rękami i nogami.
 10  
Mógł to wysłać gołębiem pocztowym, byłoby jeszcze bardziej ekologicznie. Widać że chłopaka przerósł sukces akcji. Mógł to przekazać komuś bardziej rozgarniętemu.
 22  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
Proces ustalania cen w nowej telewizji: 

Szef: 
- No dobra, to kiedy wdrażamy to połączenie? To już jakoś miało być, w pierwszym kwartale? 
Szefowa: 
- No myslę, że pod koniec marca. będzie dobrze. 
Szef: 
- Wszystko gotowe? 
Szefowa: 
- No tak. Reklamy emitujemy, wydalismy już na nie 20 baniek. Strona gotowa, profil na facebooku nawet mamy! Wynajeliśmy zaje...tą agencję, będziemy mieli świetny PR! 
Szef: 
- Rewelka, rewelka. A ceny? 
Szefowa: 
- Yyyy ceny? Jakie ceny? 
Szef: 
- No, ceny pakietów. Ustalone? 
Szefowa: 
- A te ceny. Jasne. (Do sekretarki) - Zawołaj mi tu kierownika sprzedaży. 
Kierownik sprzedaży: 
(zdyszany) - Mamy cennik! W skrócie pakiet podstawowy: 19.90 do tego mozna dokupić dodatkowe pakiety: film, sport, bajki, discovery i inne pierdy i muzyka, osobno HBO, Cinemax, Filmbox. Wszystko po 20 zł. Tylko sport i HBO po 30 bo tu jakieś prawa na wyłączność, to droższe jest po prostu. 
Szef: 
- No, nawet fajnie pomyślane. A jakieś prognozy sprzedaży? 
Kierownik sprzedaży: 
- No w pierwszym roku 15% marży. Jak dojdziemy do 3 mln klientów. Ale wiecie to w sumie nowy twór, reklama to tamto 
Szef: 
- OCHUJAŁEŚ?!?! 15%?!?. Chyba ci zdrowo popitoliło. Jak nie będzie 50% to ja nie dostanę swojej premii 3,5 bańki. Po za tym sport za 30 zł? Bez sportu to my nic nie sprzedajemy, robiliśmy badania focusowe, sport to główny powód dla którego biorą telewizję. Trzeba go wystawić za grubo ponad 100 zł. Zresztą, dawaj tą ofertę, popracujemy nad tym. 
Kierownik sprzedaży: 
(zdębiał) 
Szef: 
(nakręcony) - Dobra, najniższy pakiet... 39zł. Dodamy jakieś 2 kanały i wyższy za 59. Potem kolejne 2 kanały i 79. Następne 2 kanały za 99, potem 119, a najlepszy pakiet to na wypasie 199 zł. 
Szefowa: 
- Ale jakie kanały dodamy? 
Szef: 
- A nie wiem wymyślcie coś, żeby były dla wszystkich, jakieś takie rodzinne. Trochę premier sprzed 5-7 lat. Jeden mecz i bajka. Ja bardzo lubić francuskie bajki, a polskie dzieci oglądają mało francuskich bajek. Obeliksa im puścimy. 
Szefowa: 
- Mam rewelacyjny pomysł na nazwę: Family! 
Kierownik sprzedaży: 
(w szoku, nie wierzy) 
Szef: 
- No zaj......e i mamy dogadane. Mówiłem, że jak się popracuje, to wymyślimy coś fajnego. 
Kierownik sprzedaży: 
(otrząsnął się) - Ale szefie trochę drogie te pakiety. Jak my to sprzedamy? A ten kanał Family? Przecież nikt tego nie zna. Jak tak nowy twór będziemy wprowadzać? 
Szef: 
- Nie pićkaj, damy radę. Jak się będą burzyli, to najwyżej powiemy, że nie zrozumieli oferty. 
Szefowa: 
(podjarana) - No, ja od razu będę mówić, że walczymy o każdego z dwóch i pół miliona abonentów, żeby myśleli, że jest zaj.....ie. 
Szef: 
- A jak coś ktoś się będzie burzył, to niech dzwoni na infolinię, będzie mógł sobie wynegocjować. Jak na arabskim targowisku, a co! Byłem w zeszłym roku w Tunezji i żona 2 godziny o torebkę się targowała, spodobało mi się. Niech nasi klienci poznają wartość negocjacji indywidualnych. 
Kierownik sprzedaży 
(zielony, myśli już o innej robocie) 
Szef: 
- Dobra, no to zaje....ie. Ciemny lud to kupi, mówić wam. 
Szefowa: 
- Jasne jasne. Dorzynamy watahy. Nie będą przecież płacić za telewizję premium mniej niż 100 zł. 

Godzinę później 
Kierownik sprzedaży do rzecznika: 
- Mamy nowy cennik 
Rzecznik: 
- O ku...! 

Kierownik sprzedaży do dział‚u PR: 
- Mamy nowy cennik 
PRowcy: 
- O ja pier....! 

Agencja marketingowa od facebooka: 
- O ku.... Który pojeb ten kontrakt nam załatwił? 

Konsultanci na widok cennika: 
- (gromko) O ku...! 

/cięcie 

Wszelka zbieżność do minionych wydarzeń najzupełniej przypadkowa
wypowiedzenie w drodze 2.04.2013 (16:47:13)
 30  
Tu można poczytać jaka naturę ma pan prezes, i dowiedzieć sie co z wiazku ze zmianami nas czeka. Wzór na wypowiedzenie umowy rownież. oferta TNK i cennik https://www.facebook.com/pages/Rewolucja/449281058480426
 7