Łukasz Szewczyk15.07.2013 (14:21)4 komentarze

Janusz Palikot ćwierka najlepiej - politycy na Twitterze (infografika)

Janusz Palikot, Radosław Sikorski, Adam Hoffman, Donald Tusk i Jerzy Buzek to czołówka najbardziej popularnych polityków na Twitterze - wynika z badań przeprowadzonych przez platformę analityczną NapoleonCat.com.
Janusz Palikot ćwierka najlepiej - politycy na Twitterze (infografika)
Lidera Ruchu Poparcia Palikota śledzi ponad 156 tys. osób. Ponad 100 tys. osób obserwuje jeszcze ministra Radosława Sikorskiego i posła Adama Hofmana. Największą platformę mikroblogową świata najlepiej wykorzystują na razie politycy Platformy Obywatelskiej. Z 25 najczęściej obserwowanych profili związanych z politykami i partiami politycznymi, aż 11 należy do osób związanych z PO.Najbardziej otwarty na kontakty na Twitterze jest jednak Adam Hofman. Poseł Prawa i Sprawiedliwości obserwuje ponad 2 tys. osób, które równocześnie obserwują jego profil.
Twitter stał się w Polsce popularny głównie dzięki wykorzystywaniu go do wymiany informacji i opinii miedzy dziennikarzami a politykami. Nie zawsze jednak popularność na Twitterze łączy się z aktywnością. Przykładem tego jest oficjalny kanał premiera Donalda Tuska, mało aktywny, choć śledzi go ponad 70 tys. osób - tłumaczy Oskar Berezowski, analityk NapoleonCat.com
Najbardziej pracowici na Twitterze są z kolei Krzysztof Bosak (ponad 15 tys. tweetów) i Agnieszka Pomaska (ponad 10 tys.).

Komentarze (1 - 4 z 4)

Tylko idiota głosuje na palikota ;)
 9  
Pytanie dlaczego nie ma towarzysza Kozieja w rankingu, no i gdzie broniu ?
 3  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
"Lidera Ruchu Poparcia Palikota śledzi ponad 156 tys. osób. " - szkoda, że żaden nie ma kosy ;)

pierdolnik, a moim zdaniem, tylko idiota nie idzie na wybory. Lepiej oddać głos na debila, ale zagłosować, niż nie głosować, a potem narzekać.

A swoją drogą, i tak uważam, że najlepiej oddany głos to głos nieważny ;)
 4  
Błąd!!!!
NIe Palikot tylko Paligłup
 1