Łukasz Szewczyk11.10.2013 (11:11)6 komentarzy

PolVOD.pl - nowy serwis z polskimi filmami "na życzenie" za darmo

W sieci zadebiutowała nowa, internetowa platforma VOD z polskimi filmami "na życzenie" - PolVOD.pl. Celem serwisu jest zapewnienie dostępu do największej bazy tytułowej ogólnie pojętej kultury polskiej spośród wszystkich działających obecnie serwisów VOD.
POLVOD.pl
Twórcy serwisu www.PolVOD.pl chce dać możliwość obejrzenia filmów tych mniej znanych i zapomnianych. W serwisie znajdą się treści stare i nowe. Filmy fabularne, dokumentalne, animowane.

"Chcemy zaprezentować kino znanych reżyserów i tych, którzy dopiero zaczynają. Jesteśmy przekonani , że serwis ma przed sobą świetlaną przyszłość; chcemy być postrzegani przez użytkowników jako portal rodzinny, niezależny i z różnorodną treścią. Zmartwieniem dla nas jest jakość niektórych filmów. Przepraszamy za to al zdecydowaliśmy się pokazywać treści ciekawe nie zawsze w odpowiedniej jakości. Wychodzimy jednak z założenia , że z czasem to się zmieni i w miarę upływu czasu, większość filmów zostanie zremasterowana a wówczas wymienimy je na lepszą wersję" - informują twórcy serwisu.

Wszystkie filmy są obecnie dostarczane użytkownikowi bezpłatnie. Dodatkowo serwis nie nakłada żadnej blokady dla odwiedzających naszą witrynę spoza Polski. Treści zawarte w serwisie mają z założenia docierać do wszystkich, dla których polska kultura jest ważna. Twórcy serwisu zapowiadają, że niebawem zaczną zamieszczać napisy do filmów.

Komentarze (1 - 6 z 6)

W serialach same bajke licze ze pojawi sie cos typu 7 zyczen zmiennicy 40 latek sasiedzi.............
 2  
Polskie filmy, ale siedziba w Londynie :P
 1  
Bardzo dobrze, że w Wielkiej Brytanii zamiast w Polsce, bo dzięki temu nie dotyczy ich polskie chore prawo nakazujące umieszczanie kolorowych oznaczeń wiekowych przez cały czas na obrazie. Oznaczenia wiekowe jak już muszą być to powinny być umieszczane przy tytule lub w opisie, a nie non stop "wisieć" na obrazie odtwarzanego materiału i tym samym niepotrzebnie przeszkadzać w oglądaniu.
 12  
Z tego typu portali, gdzie filmy sa za darmo - tylko sa reklamy korzystam z checia.
 0  
jedynie nazwa strony polvod.pl kojarzy mi się jednoznacznie z polską wódką :)
 1  
Nigdzie nie ma pelnej listy filmow z polvod.pl. Nie ma bardzo wielu filmow jak np : Stalowe serca, Przerwany lot , Weekend z dziewczyna, Tarpany ,Karabiny i setek innych.Bardzo uboga oferta.
 0