Łukasz Szewczyk30.12.2013 (18:49)7 komentarzy

NK.pl z darmowymi filmami

Kino Nk.pl, usługa uruchomiona w październiku 2013 przez Nk.pl przy współpracy z Kinoplexem, zaprezentowało użytkownikom katalog filmów bezpłatnych.
Kinoplex Max
W dotychczasowej ofercie Kino NK (www.nk.pl/kino) internauci mieli dostęp do filmów płatnych. Dzięki poszerzeniu partnerstwa mogą wybierać spośród szerokiej oferty katalogu bezpłatnego, w którym znajdą m. in. filmy za darmo z najpopularniejszych kategorii tematycznych oraz ciekawe kolekcje - od kina hiszpańskiego, przezamerykańskie komedie i kino familijne po sezonowe pokazy filmowe online, np. filmy z festiwalu Watch Docs czy produkcje kandydujące do Polskich Nagród Filmowych Orły 2014 (luty 2014).Serwis VOD Kinoplex.pl, dostępny na www, Netia Playerze oraz w telefonach z Windows Phone, oferuje oglądanie filmów za darmo oraz w modelu płatnym. W ofercie serwisu znajduje się blisko tysiąc tytułów, wśród nich zarówno hollywoodzkie produkcje, bogaty wybór filmów polskich i europejskich, jak i ambitne kino autorskie.
Reklamodawcom Kinoplex oferuje zarówno standardowe formaty reklamy wideo, jak również specjalne projekty reklamowe, wykorzystujące potencjał VOD. Sprzedażą reklam w serwisie zajmuje się sieć AdPlayer.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Lepsza jest IPLA na moim Philipsie - więcej filmów, a do tego obraz i dźwięk na najwyższym poziomie.
 12  
a kto teraz korzysta z nk ? chyba ci którzy niewiedzą co to facebook , nic tam sie nie dzieje nie zębym był przeciwnikiem nk ale taka prawda
 12  
Ten facebook to taki sam szajs jak nk.pl. Wieje nudą na kilometr
 13  
Potwierdzam f.. To kicha założyłem tam konto kilka dni temu i wydaje mi się że tylko więcej spamu tam jest niż na nk.
Wilk syty i owca cała. 31.12.2013 (9:29:13)
 8  
ja gdy kiesyś założyłem nk to mam do dzis a pejsbuka nawet nie spojrze bo to jest raj dla małolatów
 4  
Ja już w sumie nie wchodzę na nk.. ;p
 6  
Nie potrafię sobie wyobrazić realnej usługi która mogłaby mnie zachęcić do powrotu do NK.pl.
Oczywiście mogę sobie pofantazjować i powymieniać usługi typu darmowy dostęp do Internetu, darmowy telefon, czy darmowe tankowanie paliwa ;P.
 2