Łukasz Szewczyk19.02.2015 (23:34)2 komentarze

Strefa.pl - nowy hosting od Interii i home.pl

Strefa.pl, należąca do Interii, przeszła gruntowną metamorfozę. Nowa oferta platformy powstała przy współpracy portalu z liderem rynku hostingu - home.pl.
Nowa oferta Strefa.pl, która powstała w wyniku współpracy Interii z home.pl, oferuje klientom indywidualnym i korporacyjnym nowoczesne rozwiązania technologiczne i pakiety usług. Platforma zawiera takie rozwiązania jak VPS (Virtual Private Server), kreator stron www, sklepy internetowe i certyfikaty SSL oraz pakiety hostingowe oraz sprzedaż domen.
Wysoka jakość usług oraz profesjonalizm w obsłudze klienta, który cechuje home.pl, jest bliski wartościom, które pielęgnujemy w Interii. Duże znaczenie dla naszej współpracy miał także fakt, że home.pl to lider usług hostingowych w Polsce i tylko takiemu partnerowi mogliśmy powierzyć projekt Strefa.pl, który rozwijamy z sukcesami od lat - mówi Artur Potocki, prezes Grupy Interia.pl
Strategiczna współpraca Interii z home.pl obejmuje kompleksową obsługę klienta, bieżące utrzymanie usługi oraz rozwój oferty.
Użytkownicy Interii zyskają dostęp do szerokiej i konkurencyjnej oferty usług w chmurze dla firm i osób prywatnych. Znajdą w niej usługi związane z obecnością czy prowadzeniem firmy w Internecie oraz aplikacje wspierające pracę grupową - mówi Marcin Kuśmierz, prezes zarządu home.pl
Interia rozwija usługi B2B dywersyfikując portfel przychodów Grupy - obecnie w strukturach firmy, oprócz platformy Strefa.pl, rozwijana jest także agencja Semahead.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Ctlr + c & ctrl + v
 2  
ctrl alt del
nie chce mi sie rozpisywac 20.02.2015 (10:19:03)
 2