anslow18.04.2015 (11:31)228 komentarzy

Jak Wam się podoba nowa odsłona Media2?

Drodzy, wczoraj opublikowaliśmy nową odsłonę strony Media2. Chcieliśmy, aby było nowocześnie i funkcjonalnie, dlatego zdecydowaliśmy się na prezentację artykułów w formie kafelków.
Media2 / Nowy layout
Media2 / Nowy layout
Topowe teksty, znajdujące się wcześniej w "karuzeli" na froncie strony są teraz oznaczone za pomocą niebieskiego obramowania i tytułu.
Delikatnie wpisane w zdjęcia tytuły oraz zaokrąglone linie to nasze smaczki.

Bardzo ważna jest dla nas Wasza opinia, dlatego zachęcamy do komentowania nowości na Naszym wspólnym portalu.

Jednocześnie przypominamy, że cały czas dostępna jest mobilna wersja naszej strony pod adresem http://m.media2.pl. Dodatkowo wszystkie newsy, uporządkowane według kolejności ich publikacji, nadal znajdziecie pod adresem http://media2.pl/wiadomosci.

Najwyżej ocenione komentarze - zobacz wszystkie

Kompletnie nie podoba mi się nowa odsłona. Nowoczesność nie oznacza czytelności. Przypomina mi Plejadę.pl, którą również przez wygląda przestałem czytać. Proponuje powrót do poprzedniej wersji.
 410  
Jednym słowem - nieczytelna.
 351  
Właśnie z powodu wprowadzenie kafelków przez telepolis.pl przerzuciłem się na czytanie media2.pl
Teraz przechodzę na telix.pl
Żegnajcie.
 306  
Nie podoba mi się , było proste funkcjonalne a teraz jest poplątanie z pomieszaniem , nie można się łatwo poruszać i szukać tego co interesuje ...
 290  
strona fajna, ale tylko na smartfony, tablety, IPhony i IPody. Na komputery stacjonarne na pewno nie!!!
 248  
Nie wiem co wąchał twórca nowej grafiki ,ale musiało być mocne ,że taki badziewie odstawił.
 93  
Fajnym rozwiązaniem byłaby możliwość wyboru stylu wyświetlania modułu strony głównej. W obecnej formie niestety czytelność i chronologia artykułów jest bardzo słaba.
 84  
Nowocześnie, czyli tak samo kiepsko jak większość "nowoczesnych" stron. Mimo, że trend jest beznadziejny, to i tak większość w niego brnie.
 76  
też mi się nie podoba, na tablecie fajnie, ale na staconarnym nie polecam, gubi się te kluczowne newsy, zostawcie w tej formie tylko na urządzenia mobilne
 76  
Jest dużo gorzej i bardzo nieczytelnie.
 68  

Polecamy