Łukasz Szewczyk30.05.2015 (22:59)brak komentarzy

Portal wPolityce.pl zapowiada codzienne wideo i więcej kultury

Konserwatywny portal informacyjny wPolityce.pl zapowiada kolejne nowości. Internauci będą mogli liczyć na więcej materiałów dotyczących kultury. Dodatkowo powstaje studio multimedialne, w którym produkowane będą materiały wideo.
Portal wPolityce.pl zapowiada codzienne wideo i więcej kultury
Wydawca wPolityce.pl - Grupa Medialna Fratria, zapowiada wprowadzenie do portalu także treści z serwisu kulturalnego, przygotowywanego przez redakcję wNas.pl, a w nowym studiu multimedialnym Fratrii przygotowywane będą codzienne komentarze wideo, które znajdą się w stałym miejscu na wPolityce.pl i uzupełniać mają informacje i komentarze na portalu.
- To naturalna strategia, polegająca na konsolidacji wokół wPolityce.pl portali uzupełniających ofertę Grupy Wydawniczej Fratria - mówi o wprowadzeniu treści z wNas.pl do wPolityce.pl Michał Karnowski, członek zarządu Fratrii odpowiedzialny za pion redakcyjny. - Portal wPolityce.pl jest głównym, chętnie odwiedzanym i cytowanym portalem wśród mediów konserwatywnych. To daje nam siły do pracy nad jeszcze lepszym wykorzystaniem potencjału całej grupy - tak, by odbiorcom dać jak najwięcej ciekawych informacji i dobrej publicystyki, a naszym partnerom biznesowym móc zaproponować kompleksową ofertę marketingową i reklamową. Wielu dostrzega siłę grupy Fratria i już z nami współpracuje - dodaje.

W nowym newsroomie Fratrii powstaje studio multimedialne, w którym produkowane będą materiały wideo dla wszystkich tytułów grupy wydawniczej. Publikowane będą na stronach internetowych poszczególnych tytułów i w stałym miejscu na portalu wPolityce.pl.

Grupa Wydawnicza Fratria jest wydawcą tygodnika "wSieci" i "ABC Tygodnika Aktualnego, Bezkompromisowego, Ciekawego", miesięczników "wSieci Historii", "Fronda" i "Gazeta Bankowa", a także portali wPolityce.pl, wGospodarce.pl i wNas.pl.