Łukasz Szewczyk23.10.2015 (22:56)brak komentarzy

Faktoid i Aszdziennik szykują satyryczny wieczór wybory live

W niedzielę (25 października 2015 roku) wspólną relację z ogłoszenia wyników wyborów parlamentarnych poprowadzą twórcy dwóch popularnych serwisów satyrycznych - Faktoidu i Aszdziennika.
relacjalive_Faktoid_Aszdziennik
Faktoid, będący częścią portalu Gazeta.pl i Aszdziennik.pl, należący do Grupy NaTemat to dwa najpopularniejsze serwisy ze zmyślonymi informacjami w polskim Internecie - mają łącznie prawie 200 tys. fanów na Facebooku. Ich twórcy w niedzielny wieczór wspólnie będą tworzyć komentarze, memy oraz grafiki relacjonujące ogłoszenie wyników wyborów parlamentarnych.
- Choć to nie "merger", liczę na efekt synergii naszych potencjałów i pozytywną reakcję "interaktywnych" - mówi Rafał Madajczak z Aszdziennika. - Jeżeli chcecie się dowiedzieć dlaczego współpracujemy ze swoją największą konkurencją, odpowiadam szczerze: nie wiemy - dodaje Filip Połoska, red. nacz. Faktoidu.

"Noc wyborcza. LIVE, ON AIR i NA ŻYWO" rozpocznie się w niedzielę, 25 października 2015 roku, o godzinie 20:00 i będzie dostępna na portalu Gazeta.pl oraz w serwisie Aszdziennik.pl.