Łukasz Szewczyk01.09.2016 (17:10)4 komentarze

Jarosław Kuźniar i Iwona Kutyna poprowadzą nowe programy TV dla Onetu

Jarosław Kuźniar oficjalnie dołączył do Grupy Onet-RAS Polska, gdzie objął stanowisko Short Video Programming Director, a z końcem września poprowadzi swój autorski poranny program na żywo. Do Grupy Onet-RAS Polska dołączyły także Iwona Kutyna i Anna Marucha
Jarosław Kuźniar
Jarosław Kuźniar na stanowisku Short Video Programming Director będzie odpowiedzialny programowo za strategię krótkich form wideo oraz promocję i rozwój tych formatów w mediach społecznościowych. Z końcem września na Onecie zadebiutuje również autorski program Jarosława Kuźniara, który będzie emitowany na żywo codziennie rano. Wcześniej, w pierwszej połowie września, z własnym programem na Onecie ruszy Iwona Kutyna.
- Wideo to jeden z najdynamiczniej rozwijających się obszarów online. Naturalne jest więc, że wzmacniamy ten segment w Grupie Onet-RAS Polska, tak programowo, jak i przez zapraszanie do współpracy najlepszych ekspertów z rynku - mówi Sabina Lipska, Group Video Director w Grupie Onet-RAS Polska.

Z początkiem września do działu video Grupy Onet-RAS Polska dołącza również Anna Marucha, która na stanowisku Premium Video Executive Managera będzie odpowiedzialna za marketing, dystrybucję i promocję programów premium, w tym m.in. programu Tomasza Lisa, Bartosza Węglarczyka, Agnieszki Burzyńskiej, Katarzyny Janowskiej oraz programów Jarosława Kuźniara i Iwony Kutyny. Anna Marucha przez ostatnie 4 lata pracowała w dziale PR w Grupie. Jest to nowoutworzone stanowisko.

Komentarze (1 - 4 z 4)

"Short Video Programming Director", "Group Video Director", "Premium Video Executive Managera". To już w normalny obowiązującym w tym kraju języku się nie da? Programy też będziecie po angielsku emitować?
 11  
@pavv, też mnie to wkur...wia. Niedługo to i sprzątaczka to będzie jakiś director. Żeby nie było - nie mam nic do sprzątaczek i podałem tylko pierwszy przykład z brzegu.
 7  
Coś w tym jest :)))
Wrzuciłem do WIADOMO://translate.google.pl : "Nadzorca sprzątaczek powierzchni płaskich."
Wyszło : "Overseer cleaners flat surfaces."
Brzmi rewelacyjnie. :))))
 5  
Kuźniar może co najwyżej poprowadzić program poradnikowy jak kupować i potem sprawnie oddawać produkty do sklepu.
 3