Łukasz Szewczyk10.09.2016 (9:08)8 komentarzy

Rusza "Onet24" - informacyjny program TV Iwony Kutyny

W poniedziałek (12 września 2016 roku) startuje nowy program informacyjny - "Onet24", który poprowadzi Iwona Kutyna. Program będzie emitowany kilka razy dziennie przez 7 dni w tygodniu na Onet.pl.
https://youtu.be/fiCR1QvbNnk
Onet24 to krótki, internetowy program informacyjny realizowany na bieżąco i emitowany kilka razy w ciągu dnia. W każdym wydaniu przedstawione zostaną najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata. Program będzie przygotowywany przez dedykowany zespół dziennikarzy pod kierownictwem Iwony Kutyny.
- Pracuję w mediach od 20 lat i mam poczucie, że wszystkiego już doświadczyłam, jednak realizacja przez siedem dni w tygodniu aktualizowanego na bieżąco krótkiego programu internetowego to zupełnie nowe wyzwanie. Najtrudniejsze wiadomości muszą być podane w prostej, dynamicznej formie, zilustrowane wyrazistym materiałem. Tego oczekuje użytkownik sieci i to właśnie znajdzie w każdym wydaniu naszego programu - mówi Iwona Kutyna, prowadząca Onet24.

Program od poniedziałku do piątku będzie emitowany na stronie głównej Onet.pl cztery razy w ciągu dnia o godzinie 9:00, 12:00, 15:00 i 18:00, a weekendy trzy razy o 10:00, 13:00 i 16:00.

https://youtu.be/fiCR1QvbNnk

-Onet24 będzie realizowany w dwóch formatach - poranne i popołudniowe wydanie będzie krótkim materiałem video z grafikami i napisami, tzw. shortem, dostosowanym formą dla użytkowników, którzy szukają newsów na urządzeniach mobilnych. Pozostałe wydania będą powstawały w studio, z udziałem prowadzących. W ten sposób wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, którzy korzystają z Onetu na wielu różnych platformach i urządzeniach - mówi Bartosz Węglarczyk, dyrektor programowy Onetu.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Gratuluję, rozwijajcie się i wrzucajcie swoje programy do stacji w MUX którą współtworzycie. Im więcej prawdziwego obrazu rzeczywistości w mediach komercyjnych, tym mniej papek zrobionych z mózgu przez TVPis
 17  
Im więcej stacji, kanałów, portali wspierających uNowocześnione POkemony, tym lepiej dla prawej strony sceny politycznej, ponieważ Polacy widzą tą jazdę i hejt po prawicy. Widźą te układy,układziki i zamiatanie pod dywan. Polska się obudziła!!! ;D

p.s.
i tylko żal,że onet i tak ma już marną reputację - wiadomo dlaczego ;(
 14  
No tak widzimy choćby kolegę Misiewicza, dla którego specjalnie ze statutu wykreśla się wyższe wykształcenie i doświadczenie, buuuhahaha

Widzimy dobrą zmianę w stadninie koni, itd., itd.

Śnij dalej moherze ;)
 9  
Wiekszej bredni nie czytalem. Widze ze Ty jestes z tych co mysla ze jedni robia walki a drudzy sa aniolkami. Moze i masz racje ze tacy jak Ty sie obudzili, ale chyba w matrixie ;)
Wystarczy dobrze sluchac wszystkich serwisow zeby widziec jakie walki odstawia obecna ekipa. Slepy jestes czy glupi? Moze i jedno i drugie?
 9  
No niestety w tej kwestii nic się nie zmieniło, no może tylko to,że tvałen od czasu rządów pis - zapewne zupełnie przypadkowo - zauważył nadużycia władzy. Wcześniej ich nie widział ;( Parę dni temu pewna pani - była prezes pgnig, obecnie virgin mobile opowiadała o absurdach POprzedniej władzy,o jej nadużyciach w obsadzaniu spółek skarbu państwa,itp. Wszyscy pamiętamy prezesa nicku i jego rozmowy nazwijmy to 'konkursowe'. A gdzie jest poseł z pslu niestety nazwiska zapomniałem.. w pierdlu czy jeszcze na wolności? I to trwało 8 lat panowie :) Misiek to mały pikuś.

@nierozsądny
Masz na myśli serwisy tvn,tvn24 gazeta pl. i tomek onet??? hehehe no ja taki głupi nie jestem ,żeby tylko to oglądać/słuchać ;D
 14  
Jakkolwiek by tego Onet nie nazywał to nie jest to " informacyjny program TV" to co najwyżej "informacyjny program internetowy" i jakościowo zapewne wiele mu będzie brakowało do TV więc nie ma co zakłamywać rzeczywistości marketingowym językiem
 16  
Mylisz się na całej linii, TVN podawał i podaje niewygodne fakty na temat rządzących, także za poprzedniej władzy.
Każda władza ma czarne owce i czarne karty. Nie wiem czy zauważyłeś co próbują Ci powiedzieć inni, a ja jestem tego samego zdania. Ślepo wierzysz w media prawicowe, które nie informują o niewygodnych faktach dla obecnej ekipy.
Przykłady?
- przekręcona wypowiedź Obamy na szczycie NATO
- zero informacji o klapie w stadninie koni za dobrej zmiany
- zero informacji na temat nepotyzmu i obsadzania spółek Skarbu Państwa przez kolesi, rodziny
- zero informacji na temat zmiany z statutach tych spółek, żeby wepchać swoich bez doświadczenia i wykształcenia
- regularna szczujnia na opozycję półprawdami

Mógłbym tak mnożyć.
"hehehe no ja taki głupi nie jestem ,żeby tylko to oglądać/słuchać" - niestety jesteś, ale to Twój problem ;)
 11  
nie jestem ;D bo sam pisałem o konikach i wyraźnie dałem do zrozumienia,że widzę i nie podoba mi się sytuacja z misiem i obsadzaniem spółek swoimi, itp. więc to pokazuje,że nie siedzę tylko na prawicowych portalach,tak ja ty siedzisz na tevaenowsko-wyborczych..hehe czytaj ze zrozumieniem hipokryto!
 5