Łukasz Szewczyk11.01.2017 (13:53)6

Top 10 najczęściej nielegalnie oglądanych filmów w polskiej sieci

Polacy coraz częściej chodzą do kina oraz korzystają z legalnych serwisów e-VOD. Mimo to piractwo internetowe w dalszym ciągu stanowi olbrzymi problem. Piracki Box Office pokazuje, jakie tytuły filmowe były najczęściej nielegalne ściągane z sieci w 2016 roku.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 6 z 6)

"Nowe Porządki" w porządku.Czekam już na "Niebezpieczne Kobiety" który będzie w tym roku w czołowej trójce. Numerem Jeden wg. mnie zostanie "Wołyń".
 8  
Byłem na filmach 03 oraz 07 i żałowałem wydanych na bilet pieniędzy. Filmy te były po prostu słabe.
 8  
ty tez jestes slaby. widzialem 1 2 3 5 7 8 9.
 11  
Nie ma sensu ściągać filmów - mija dwa lata i puszczają w TV, szczególnie te polskie. Ustawiasz potem nagrywanie z TV i oglądasz z pominięciem reklam :) Wszystko legal, a dystrybutor nie myśli ile kasy stracił, bo myślał, że każdy kto ściągał film z pewnością by za niego zapłacił, gdyby nie mógł sciągnąć nielegalnie. Prawda jest taka, że po ściągnięciu czasami nie da się tego oglądać do końca taka chała.
 1  
Kiedyś chodziłem regularnie do kina. Teraz to się nie opłaca. Wydaję kasę aby się zrelaksować a tak nie jest. I tu nie chodzi o film a o kino. Gówniarze przychodzą, gadają, świecą komórkami, hałasują. Obsługa kina nic na to bo oni też kupili bilet i ich nie wyproszą.
Dlatego zainwestowałem w kino w domu i teraz można się relaksować przy filmach.
 7  
Nie ryzykowałbym ściągania polskich filmów, jak np. Pitbull. Pomijając to, że polskie filmy to gnioty, to pazerne Polaczki znowu mogą zacząć ścigać i karać za ściąganie pirackich kopii polskich filmów z internetu, jak to miało miejsce parę lat temu.
 6