Łukasz Szewczyk15.02.2017 (14:42)brak komentarzy

Kuchnia+ i Domo+ inspirują na Instagramie

Platforma nc+ stawia na media społecznościowe, gdzie będzie inspirowała świat dobrą kuchnią oraz designem. Na instagramie zadebiutowały dwa konta kanałów tematycznych platformy - Kuchni+ oraz Domo+.
Jakubiak rodzinnie
Fani Kuchni+ i Domo+ od 15 lutego będą mogli śledzić kontent swoich ulubionych stacji tematycznych na Instagramie. Obrazy znane z programów Kuchni+ i Domo+, takie jak pięknie podane jedzenie czy urządzone ze smakiem wnętrza, cieszą się ogromnym zainteresowaniem na Instagramie. Utworzenie kont naszych kanałów tematycznych w tym serwisie społecznościowym jest więc naturalnym przedłużeniem i rozwinięciem tego, co od wielu lat robimy już na antenie - mówi Marta Szwakopf, dyrektor kanałów tematycznych i reklamy nc+.
Na koncie @kuchniaplus prezentowane będą posty kulinarne, zdjęcia jedzenia, materiały stacji "od kuchni", zdjęcia z planów, ekskluzywne materiały z prowadzącymi, relacje z wydarzeń kulinarnych oraz ciekawostki okołokulinarne z Polski i ze świata. Zdjęcia wyszukiwać można również poprzez hashtagi #kuchniaplus i #dodajesmaku.

Pod nickiem @domoplus można będzie znaleźć natomiast zdjęcia prezentujące intrygujący design, inspirujące wnętrza, meble i ogrody. Nie zabraknie też materiałów z planów zdjęciowych czy udziałem prowadzących oraz ciekawostek ze świata wnętrzarskiego, ogrodowego i dizajnerskiego. Treści tagowane będą poprzez #domoplus i #dodajeinspiracji.

Instagram będzie drugim po Facebooku serwisem społecznościowym z kontami poświęconymi Kuchni+ i Domo+.