Łukasz Szewczyk16.02.2017 (11:46)8 komentarzy

Do internetu wraca serial "Ucho prezesa". Jak oglądać? (wideo)

Dobra informacja dla fanów politycznego serialu "Ucho prezesa". Produkcja wraca do internetu. Co w nowych odcinkach?
"Ucho Prezesa"
Stworzony przez lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju miniserial polityczny "Ucho prezesa" ,a YouTube zadebiutował w styczniu 2017 roku. W produkcji Robert Górski wciela się w główną rolę "tego prezesa, w tym gabinecie, na tej samej ulicy". Prezes (postać wzorowana na prezesie PiS Jarosławie Kaczyńskim) jest tytułowym uchem, do którego każdy chce dotrzeć.
Po czterech odcinkach (łącznie ponad 20 mln odsłon) serial zniknął z sieci, ale powraca. Niestety nowe odcinki w pierwszej kolejności zobaczą użytkownicy płatnego serwisu ShowMax, który właśnie zadebiutował w Polsce (więcej o ShowMax - TUTAJ). W tym roku w ShowMax zobaczymy 20 premierowych odcinków i dodatkowe odcinki specjalne, dostępne wyłącznie w serwisie.

Jest też dobra informacja. Z kilkudniowym opóźnieniem nowe odcinki będą dostępne także na YouTube. Pierwsze nowości już w poniedziałek - 20 lutego 2017 roku.

Komentarze (1 - 8 z 8)

teraz wiadomo czemu zerwał negocjacje z TVP, poszło o kasę.
 13  
spokojnie obejze na jutubie. zreszta zapowiedzi sa fajne a w czasie odcinków wieje nuda.
 6  
To dość słaba próba ocieplenia wizerunku chorego starca z kotem. Zresztą z odcinka na odcinek oglądalność na YT spada co można łatwo sprawdzić.
 6  
Halo... tu ziemia...;D Pogrzeb głębiej w necie, to znajdziesz Górskiego w roli Tuska. Wtedy też ocieplał... swoją chałupę za zarobione pieniądze buuuuhahahaha!!
 5  
nie do konca, tvp chcialo by gorski krecil parodie na po/nowoczesna
 7  
Widzę że co po niektórzy mają ból 4 liter że są zaradni ludzie w tym kraju i zarabiają uczciwie pieniądze , a nie liczą na jałmużnę typu 500+, lub #misiewicze i znajomi królika typu pseudo naukowa komisja smoleńska, która nie wiadomo co robi, ale kasiora leci do kieszeni co miesiąc ;)
 1  
@rozsadny, a raczej przygłupi, tak jęczysz do tego 500+ to sobie zrób dwa dzieciaczki i zobacz, na ile ci to starczy... Ogłupiona głowa zagranicznymi mediami.
 1  
Jak sama nazwa nicku wskazuje, nie rozumiesz, bo jesteś Jacek....
Trzeba się brać do roboty a nie liczyć na jałmużnę od państwa.
Ona sama z siebie się nie bierze, bo albo Ci zabierają 1000zł, albo pożyczają 1000zł, żeby rozdać 500zł.
Tak czy owak trzeba je spłacić ;)
 5