Łukasz Szewczyk17.02.2017 (17:50)brak komentarzy

W rundzie wiosennej oficjalna Fantasy Ekstraklasa notuje rekordową popularność

Podczas pierwszego w tym roku weekendu, w który mecze rozgrywała LOTTO Ekstraklasa (10-13 lutego), w oficjalnym menedżerze piłkarskim Fantasy Ekstraklasa prowadzonym przez Grupę Onet-RAS Polska wzięło udział 25 tysięcy drużyn.
Fantasy Ekstraklasa
Fantasy Ekstraklasa to popularny konkurs menedżerski, do którego zgłasza się drużyny złożone z zawodników występujących na boiskach LOTTO Ekstraklasy. Od ich występów zależy, ile punktów zdobędą dla swoich menedżerów w konkursie. Jest on dostępny pod adresem fantasy.ekstraklasa.tv. Udział w zabawie jest bezpłatny.
W całym ekosystemie Fantasy Ekstraklasy pozostaje ponad 38 tysięcy drużyn, a 25 tysięcy wzięło aktywny udział w konkursie w ostatniej kolejce. Tylko w piątek, 10 lutego w dniu wznowienia rozgrywek, serwis fantasy.ekstraklasa.tv odnotował rekordowe 256 tysięcy odsłon.

- Cieszymy się, że wraz z pierwszymi tegorocznymi meczami w LOTTO Ekstraklasie wrócili do nas najbardziej zaangażowani kibice piłkarscy. Uczestnicy naszej zabawy doskonale orientują się w bieżących wydarzeniach związanych z rozgrywkami i swoją wiedzę ekspercką wykorzystują w rywalizacji ze znajomymi w ligach prywatnych oraz w klasyfikacji generalnej. Na polskim rynku konkursów typu fantasy jest kilka ofert, ale my mamy tę satysfakcję, że to naszą Fantasy Ekstraklasę kibice wybierają najchętniej - mówi Łukasz Widuliński, dyrektor wydawniczy sportowych produktów online Grupy Onet-RAS Polska.

- Fantasy Ekstraklasa to doskonałe uzupełnienie emocji związanych z regularnym śledzeniem rozgrywek ligowych. Rywalizacja z innymi kibicami, zaangażowanie w budowanie składu oraz cenne nagrody, jakie są do wygrania - to wszystko sprawia, że oficjalna gra jest liderem w Polsce. Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie ogrom pracy Onet-RAS Polska włożony w tworzenie i ciągłe udoskonalanie produktu. To wszystko sprawia, że LOTTO Ekstraklasa jest jeszcze bardziej atrakcyjna dla fanów sportu, angażując ich na różnych platformach - dodaje Bartosz Orzechowski, Manager ds. Komunikacji w Ekstraklasie S.A.

Grupa Onet-RAS Polska w ramach praw udzielonych przez Ekstraklasę SA jest wyłącznym operatorem oficjalnej Fantasy Ekstraklasy od sezonu 2015/2016. Dostawcą rozwiązania jest firma Thelabs.