Łukasz Szewczyk17.02.2017 (17:53)2 komentarze

Wszystkie bramki z LOTTO Ekstraklasy na Przegladsportowy.pl

Trwa wiosenna runda LOTTO Ekstraklasy. Bramki z meczów ligowych będzie można zobaczyć w serwisach Grupy Onet-RAS, między innymi na Ekstraklasa.tv oraz Przegladsportowy.pl.
Bramki Ekstraklasy na Przegladsportowy.pl
Serwis Ekstraklasa.tv w sezonie 2016/2017 gromadzi średnio 1,7 mln unikalnych użytkowników miesięcznie, generuje 6,5 mln odsłon i ponad 2 mln odsłon wideo. Od lutego 2017 bramki dostępne są także w serwisie Przegladsportowy.pl, przyporządkowane do poszczególnych klubów z najwyższej klasy rozgrywkowej. Unikalne wideo stanowić będzie uzupełnienie bogatych treści eksperckich serwisu Przegladsportowy.pl, w tym relacji i analiz ligowych.
- Jako jedyni w polskim internecie jesteśmy w stanie zaproponować kibicom możliwość obejrzenia wszystkich najważniejszych momentów każdej kolejki ligowej Ekstraklasy, goli, parad, fauli, kontrowersyjnych decyzji sędziowskich, tuż po zakończeniu meczów. Te ekskluzywne materiały obudowujemy analizami, wywiadami z bohaterami wydarzeń. fachowymi komentarzami ekspertów i doniesieniami naszych korespondentów z wszystkich klubów. Dzięki temu użytkownik przegladsportowy.pl nie tylko zawsze jest na bieżąco z wydarzeniami w Ekstraklasie, ale wie więcej od innych - mówi Michał Pol, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego i serwisów sportowych Grupy Onet-RAS Polska.

Pierwsza część sezonu 2016/2017 przyniosła znaczący wzrost popularności Magazynu Ekstraklasy. Magazyn prowadzony co poniedziałek o godz. 20.30 przez Tomasza Włodarczyka gromadzi nawet ponad 300 tys. unikalnych użytkowników. Nowością są zapraszani regularnie do Magazynu goście specjalni - trenerzy i zawodnicy klubów Ekstraklasy.

Bramki i fragmenty meczów dostępne są także w aplikacji Ekstraklasa.tv. Do tej pory pobrało ją na systemy Android i iOS ponad 220 tys. użytkowników.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Jaka ekstraklasa??? Oksymoron jakiś! Pierwsza liga co najwyżej jak kiedyś się powinna nazywać!
 0  
Ktoś miał sarkastyczne poczucie humoru nazywając tą ligę "ekstraklasą" ;D
 0