Łukasz Szewczyk03.04.2017 (12:34)brak komentarzy

Powstała e-telewizja dla miłośniczek pięknych paznokci Semi.TV (wideo)

Marka lakierów hybrydowychsyworzyła własną telewizję internetową. W ramach SEMI.tv zaplanowanych zostało kilka formatów tematycznych: Q&A (czyli sesja pytań i odpowiedzi), SemiStyle oraz SemiExpert. W poszczególnych odcinkach pojawią się gwiazdy, blogerki oraz influencerki.
Powstała e-telewizja dla miłośniczek pięknych paznokci Semi.TV (wideo)
- Chcemy być w stałym kontakcie z miłośniczkami Semilac. Na co dzień odpowiadamy na ich pytania, poruszamy ważne dla nich tematy. Jako ekspert od pięknych paznokci chcemy wyjść naprzeciw internetowej społeczności i przekazywać wiedzę z zakresu manicure w przystępny sposób. Tak narodził się pomysł na SEMI.tv. Na początek, publikacje odcinków zaplanowaliśmy w co drugą niedzielę w miesiącu, zawsze o 18:00. Nie wykluczamy jednak w przyszłości wzrostu liczby emisji odcinków - mówi Joanna Mączka, Dyrektor Marketingu marki Semilac

Na kanale SEMI.tv prezentowane będzie kilka formatów m.in.: Q&A czyli Semilac for Semigirls. Na pytania Internautów odpowiadać będą Karolina Przybylska i Maciej Bujak, którzy na co dzień prowadzą profile Semilac w mediach społecznościowych. Internauci będą mogli zadawać pytania pod dedykowanym postem na Instagramie lub pod filmami na Youtube. Każdy z odcinków będzie kończony konkursem dla fanów.
W odcinkach z serii SemiStyle Joanna Janicka-Darol (Semilac New Trend Manager)
i Paulina Piątek (Semilac PR Manager) będą przyglądać się światowym trendom w modzie
i manicure. W cyklu tym gościnie będą pojawiać się gwiazdy, blogerki oraz influencerki, które będą odpowiadać na pytania prowadzących i dzielić się swoimi doświadczeniami
oraz obserwacjami ze świata mody i urody.

W ramach SemiExpert będzie można zobaczyć natomiast wykonywane stylizacje krok po kroku przez instruktorki Akademii Semilac. Cykl ten będzie źródłem merytorycznej wiedzy, na temat perfekcyjnego manicure oraz najmodniejszych zdobień.