Łukasz Szewczyk20.04.2017 (16:50)brak komentarzy

GO Sport rozpoczyna sprzedaż przez Allegro

Sprzedaż na Allegro rozpoczęła znana w całej Polsce sieć sklepów GO Sport.
Allegro na Woodstock 2013
Do Strefy Marek Allegro trafią wyłącznie produkty marek własnych tej sieci. Na początek będą to: dedykowana fitnessowi seria Athlitech i turystyczna kolekcja produktów Wanabee. Do końca kwietnia 2017 do sprzedaży na Allegro trafią także produkty innych marek własnych GO Sport: Scrapper, Software i Up2Glide. Uruchomione zostaną programy wspierające sprzedaż, w tym kupony rabatowe i akcje promocyjne. GO Sport oferuje klientom darmową wysyłkę przy zakupach powyżej 150 złotych.
Dla klientów dostępne są nie tylko dostawy przesyłkami kurierskimi, ale można także odebrać towar w jednym z kilkudziesięciu sklepów GO Sport w całym kraju. Ułatwione są też zwroty, których można dokonywać kurierem lub w sklepach stacjonarnych sieci GO Sport.

W kategorii Sport i Turystyka na Allegro rocznie dokonywanych jest ok 10,5 miliona transakcji czyli średnio co 3 sekundy zawierana jest jedna transakcja. W 2016 roku wystawionych zostało 30 milionów ofert (miesięcznie przeciętnie ok 2,5 miliona). W Strefie Marek Allegro działa obecnie 130 marek sportowych (łącznie obecnie jest 530 marek we wszystkich kategoriach Strefy). Najpopularniejsze grupy produktów sportowych to rowery i akcesoria; siłownia i fitness; turystyka; wędkarstwo i sporty drużynowe.