Łukasz Szewczyk29.05.2017 (16:08)11 komentarzy

Jarosław Kuźniar z nowym cyklem podróżniczym "Onet on tour"

Onet rozpoczął nowy cykl podróżniczy "Onet on tour". Pierwszym materiałem jest reportaż z wyjazdu Jarosława Kuźniara i fotografa Jacka Boneckiego do Rumunii.
Jarosław Kuźniar z nowym cyklem podróżniczym "Onet on tour"
"Onet on tour" to nowa propozycja Onetu dla widzów zainteresowanych podróżami. W relacjach z wyjazdów do różnych krajów Jarosław Kuźniar będzie odkrywał ze swoimi gośćmi mniej znane miejsca, często poza głównymi szlakami turystycznymi. W tych nietypowych wędrówkach ekipę Onetu będą wspierać lokalni przewodnicy i mieszkańcy odwiedzanych miejsc.
- Onet on tour kierujemy do tych, którzy nie chcą podążać trasami z przewodnika turystycznego. Wytyczamy własny, nieoczywisty szlak wsłuchując się w rekomendacje ludzi żyjących w danym miejscu. Oni wiedzą najlepiej, gdzie jest najpiękniej, gdzie najbardziej czuć atmosferę miasta czy regionu. Nie odrywamy się też od kontekstu społecznego i politycznego tego, który poznajemy lokalnie - mówi Jarosław Kuźniar. - Onet on tour będzie wyjątkowy, co pokazujemy już w pierwszym materiale zrealizowanym w Rumunii - niezwykłym i pięknym kraju - dodaje.

W premierowym odcinku "Onet on tour" Kuźniarowi towarzyszy Jacek Bonecki, fotograf i podróżnik, który robił zdjęcia w ponad 60 krajach na sześciu kontynentach. Tym razem wystąpił w roli nauczyciela fotografii podróżniczej, który dzieli się wiedzą, jakie techniki należy zastosować w określonych warunkach i jakiego sprzętu używać, aby jak najlepiej oddać klimat odwiedzanych miejsc.

Partnerem strategicznym Onet on tour w Rumunii jest Panasonic.

Komentarze (1 - 10 z 11)

Będzie taki odcinek "Onet on Walmart"? Ten Pan Ładny jest tak samo wiarygodny jak Pani Ładna co w TVN sprzątała w 10 cm szpilkach.
 1  
@pavv na pewno bardziej wiarygodny od większości dziennikarzy tvpis
 3  
Żenada.Ta parszywa gnida omyłkowo nazwana dziennikarzem znowu kompromituje Polskę.Obciach w najczystszej postaci.
 6  
Jednym słowem dziennikarzem jest bardzo dobrym, skoro denerwuje taki lepszy sort jak Ty, tylko omyłkowo nazywany człowiekiem.
 7  
Jednym słowem dziennikarzem jest bardzo dobrym, skoro denerwuje taki lepszy sort jak Ty, tylko omyłkowo nazywany człowiekiem.
@rozsądny,skarlały tworze lewacko-bolszewickiej propagandy bandytów z PO-PSl, jesteś brakującym ogniwem teorii Darwina z mózgiem(domniemuję że w ogóle go nie masz) przejechanym przez walec.Jesteś zerem, nie tylko intelektualnym, ale też moralnym, a Twój poziom jest porównywalny do bezmózgowego gada najgorszego sortu.TFU!!!
 7  
Dobre:) Znaczy, że jednak rację ma @rozsądny, iż Kuźniar jest dobry. Zazdrość @POpierduły jest tego najlepszym dowodem. Taką kwintesencją polaczkowatości w małym, zacietrzewionym wpisiku.
Pochwal się @POpierduła co ty takiego niepokornego, niezłomnego, prawackiego, narodowego, bogoojczyźnianego zrobiłeś. Pochwal się swoimi osiągnięciami? No nie bądź taki skromny...napisz nam o swoich epokowych osiągnęciach;)
 1  
Dziękuję za komplementy ;) Świadczą tylko i wyłącznie o tym jak czule jesteś punktowany i jaki masz z tego powodu gul.
 3  
bit.ly/2s9xSxE
bit.ly/2rfy2Un
bit.ly/2rA7jof

buuuuuuuuuuuuahahahhahahha ;D
 1  
To już taki śmiech przez łzy widzę. Jak tam Opole w Kielcach? Słyszałem że nie ma kto wystąpić i odwołane.

buuuuuuuuuuuuahahahhahahha ;D
 3  
znaffca wypożyczy plecak i buty trekkingowe, żeby potem oddać w sklepie? Ot pełowska cfffaniura?
 3