Łukasz Szewczyk17.08.2017 (8:05)35 komentarzy

"Ucho prezesa" wraca do ShowMax i YouTube. Prezes, Adrian, opozycja i co jeszcze?

Wraca jednej z popularniejszych polskich seriali internetowych ostatnich lat. Nowe odcinki "Ucha prezesa" będzie można oglądać od września 2017 roku
"Ucho prezesa"
Drugi sezon popularnego serialu internetowego "Ucho prezesa" swoją premierę będzie miał 7 września 2017 roku. Podobnie jak wiosną, premierowe odcinki będą publikowane w czwartki na płatnej platformie ShowMax, a następnie w poniedziałki bezpłatnie na Youtube (od 11 września).
Nowy sezon ma liczyć 14 odcinków, ale niewykluczone, że powstanie ich więcej. Wszystko będzie zależało od sytuacji politycznej. W pierwszych odcinkach jednym z tematów będzie kontrowersyjna ustawa o sądach, wycinka w puszczy czy też wizyta prezydenta USA w Polsce. Twórcy pod lupę wezmą także reformę edukacji, propagandę pasków w TVP Info, działanie policji, miesięcznice smoleńskie czy zamieszanie wokół festiwalu w Opolu.

Twórcy zapowiadają, że oprócz znanych postaci pojawią się nowe (m.in. minister sprawiedliwości) oraz goście specjalni. Dodatkowo akcja będzie toczyła się także poza gabinetem Prezesa, by pokazać działania opozycji. Niektórzy bohaterowie mogą zmienić oblicze. Niewykluczone, że Adrian wreszcie wejdzie do gabinetu prezesa, bo - jak przyznają twórcy - prezydent po ostatnich swoich decyzjach zyskał inną rangę.

Serial "Ucho prezesa" od początku cieszy się dużą popularnością w internecie. Pierwszy odcinek odtworzono już ponad 9,5 mln razy. Profil serialu na YouTube ma prawie 390 tys. subskrybentów, a materiały wideo zanotowały łącznie prawie 110 mln odsłon.
Wyborcza.pl/wp.pl

Komentarze (1 - 10 z 35)

Showmax robi z ludzi durniów. Za niemały abonament wciąż reklamują a to ucho prezesa, a to krótkometrażowe 15 minutowe etiudy z Cyrwusem, bądż Jakubikiem. Chcecie mieć klientów zróbcie porządny film lub serial, a nie 15 minutówki.
 24  
Kto to jest Adrian ?
 5  
Kto to jest Adrian ?
bit.ly/2h4SDcv
 4  
Kto to jest Adrian ?
Jeden z następców Bolka. Z tym, że Bolek był naprawdę Bolkiem.
 4  
Srać mi się chce.
 19  
Sorry gregory, ale uczciwie trzeba przyznać, że jestem prawicowym poje*bem. Po prostu zawsze mierzę wszystkich swoją miarą. Życie w biedzie spowodowane naturą losera, brakiem ambicji i dwucyfrowym IQ skrzywiło moje życie. Jestem nieudacznikiem bez honoru, ale za to z pińćsetplus, więc tego nie dostrzegam. Wolę brnąć po pachy w gównie, i walić gruchę na widok żony sąsiada, po wszystkim spuszczając się na dywan. Szczerze? Żal mi takich jak ja PO PRAWDZIE. Ale czy mam wybór? Wyborca z gównianej rodziny, tak zwana tłuszcza, gawiedź i motłoch? Zwyczajna patola i bydło?
 13  
Jestem prymitywem zarabiającym 1000 zł wliczając pińćset plus. Kogo winić, chyba nie prostaczkę z lasu, która wypluła z obsranego krocza takiego idiotę? Bardzo zazdroszczę normalnym ludziom, bo zarabiają 10 tyś na rękę, choć oni nie mają czasu przegrywać życia w internetach pisząc po forach dla dzieci ala gimbus.


Ps. pie*rdol się polaczkowy żebraku, HEHEHEHEHEHEHE
 14  
W lewicowych mediach wszędzie pieprzą o jakimś najpopularniejszym serialu, a kogo się nie spytasz, to prawie nikt tego nie oglądał.
 0  
Wiecie, że z literek w słowie Adrian, można ułożyć Andrei trzeba tylko a położyć do góry nogami by dało e :)
Już nie mogę się doczekać odcinka, kiedy Adrian postawi się prezesowi i wejdzie do gabinetu, bez zaproszenia.
 2  
3 wpisy pod rząd z tego samego ip, czyli z innego niż moje... Jakim ty jesteś kretynem, to ludzkie pojęcie przechodzi. I pomyśleć,ze twoją nieudaczną zemstę spowodował brak argumentów merytorycznych w naszych politycznych potyczkach.
 1