Łukasz Szewczyk06.09.2017 (12:58)brak komentarzy

Bajeczna Polska i Twoje zdrowie na portalu RMF FM

Radio RMF FM uruchamia dwa nowe serwisy internetowe.
We wrześniu internauci i słuchacze RMF FM będą mieli okazję wybrać się w wirtualną podróż po najpiękniejszych miastach w Polsce. Turystyczno-krajoznawczy serwis Bajeczna Polska powstał w oparciu o cykl "Twoje Miasto" w "Faktach RMF FM", który gości na antenie RMF FM od 2013 roku. Dziennikarze podróżowali po całej Polsce, by odkryć piękne, ale mało znane miejsca, pokazać atrakcje, o których wie niewielu, pochwalić to, co dobre w małych ojczyznach słuchaczy RMF FM.
Na stronie Bajecznej Polski znajdzie się wiele rozmaitych propozycji na jednodniowe wycieczki, aktywne spędzenie weekendu, urlopu. Specjalnie przystosowane trasy samochodowe, rowerowe, piesze, zachęcą do podróży największych domatorów. Serwis uzupełniany będzie o nowe miejsca, które dziennikarze RMF FM odwiedzą w tym roku.

Także we wrześniu ruszył wortal poświęcony zdrowiu - Twoje zdrowie, którego redaktorem naczelnym wortalu została Ewa Kwaśny. Słuchacze i internauci znajdą tu informacje o szeroko rozumianym zdrowiu, zarówno najnowsze doniesienia ze świata medycyny, jak i kompleksowe opisy chorób, problemów zdrowotnych, rozmowy z lekarzami. Na stronie będą także porady dla pacjentów czy wywiady z lekarzami. Portal współpracuje z wybitnymi lekarzami z wielu dziedzin medycyny, którzy będą nie tylko pisać artykuły, ale także doradzać internautom i odpowiadać na ich pytania.

Co tydzień, w środę, w ramach akcji Twoje Zdrowie w Faktach RMF FM, dziennikarze kompleksowo omówią jedną z chorób, schorzeń czy przybliżą jakiś problem zdrowotny. W redakcji RMF FM będziemy gościć ekspertów, którzy podczas dyżuru telefonicznego odpowiadać będą na pytania słuchaczy. Porad będą także udzielać w emitowanym na żywo wideoczacie. Zapis tych konsultacji znajdzie się oczywiście na stronie wortalu.