Łukasz Szewczyk26.09.2017 (14:18)6 komentarzy

Pierwszy sezon kryminalnego "Belfra" w Player.pl

Na internetowej platformie Player.pl dostępny jest już pierwszy sezon polskiego serialu "Belfer". Jest to oryginalna produkcja Canal+.
"Belfer" w Canal+
Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam...
Dostęp do pełnego pierwszego sezonu serialu "Belfer" dostępny jest na platformie Player.pl w ramach oferty Player+. Cena dostępu (10 odcinków) wynosi 30 zł na 30 dni.

"Belfer" to głośny, polski serial kryminalny Canal+. Reżyseria: Łukasz Palkowski. Scenariusz: Jakub Żulczyk, Monika Powalisz. Obsada: Maciej Stuhr, Magdalena Cielecka, Paweł Królikowski, Piotr Głowacki, Robert Gonera, Sebastian Fabijański, Katarzyna Dąbrowska oraz aktorzy młodego pokolenia: Józef Pawłowski, Mateusz Więcławek, Patryk Pniewski, Aleksandra Grabowska, Paulina Szostak.

Pierwszy sezon "Belfra" okazał się wielkim sukcesem telewizji Canal+. Jak już informowaliśmy pierwszy sezon śledziło łącznie ponad 345 tys. widzów. Z kolei finałowy, dziesiąty odcinek obejrzało blisko 0,5 mln widzów, co stanowiło serialowy rekord stacji.

Drugi sezon serialu "Belfer" już od 22 października 2017 roku na antenie Canal+. W planach jest także trzeci sezon.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Drogo! Za 20 zł mamy Showmax na miesiąc, a tam zdecydowanie więcej seriali i filmów. Często lepszych od "Belfra", który jest powtórką amerykańskich seriali młodzieżowych (np. "Twisted"). W Showmaxie mamy "Fargo" czy "Mr. Robota".
 10  
"Belfer" dostępny jest na platformie Player.pl w ramach oferty Player+. Cena dostępu (10 odcinków) wynosi 30 zł na 30 dni."

... gdyby w USA obejrzenie online 10 odcinków jakiegoś serialiku kosztowało tyle co powyżej to klientela zabiłaby śmiechem każdą firmę proponującą coś takiego. Ale polskich łosi można spróbować wydoić z kasy. :)
 14  
Basstion... Tylko że ten system sprzedażowy wymyślili Amerykanie o nazywa się to "SeasonPass", system ten zawitał nawet do gier... Tak więc jak widzisz nikt nikogo smiechem nie zabił ;)
 1  
CZY TO JAKIS ZART? 30 ZL za 10 ODCINKOW SERIALU? CHYBA COS W GLOWIE POMIESZALO SIE TEMU CO TA PLATFORMA KIERUJE.
 1  
Czekam na drugi sezon, pierwszy oglądałem i był świetny - polecam, aczkolwiek chyba korzystniej jest wykupić CANAL+ i mieć tez od razu dostęp do drugiego sezonu premierowo.
 1  
Serial pewnie fajny ale z tym frajerem nie będę oglądał wiec go bojkotuje niech zajmie się aktorstwem a nie polityka w d... mam jego poglądy
 2