Łukasz Szewczyk29.09.2017 (15:39)14 komentarzy

Telewizyjna jesień w Onecie. Sprawdzone formaty i nowości: Najsztub, Kędzierski, Ohme

Grupa Onet-RAS Polska ogłasza jesienną oferta programową. Dla widzów przygotowano nowości o tematyce z pogranicza rozrywki, psychologii i gier oraz kontynuacje docenionych programów pasma porannego, publicystycznego i magazynowego.
Tomasz Lis i Jarosław Kuźniar
Nowa oferta wideo jest kontynuacją kierunku programowego, który został doceniony przez widzów w poprzednich sezonach. - Projekt własnych, cyklicznych programów premium, który rozpoczęliśmy wiosną 2016 wykreował nową kategorię w polskim Internecie. Wpisał się nie tylko w oczekiwania internautów, ale także w potrzeby rynku reklamowego - mówi Aleksander Kutela, CEO Onet.pl.
Obok sprawdzonych propozycji programowych Grupy Onet-RAS Polska w ramówce jesiennej pojawią się także nowości, a wraz z nimi ciekawe osobowości dziennikarskie, które poprowadzą programy z pogranicza rozrywki oraz psychologii i pokażą życie zgodne z zasadami.

Każdy dzień rozpoczyna "Onet Rano" oraz "Onet Rano #WIEM" - pasmo poranne prowadzone przez Jarosława Kuźniara, które widzowie mogą oglądać już od roku. Program jest emitowany na żywo codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 7.55. Średnia oglądalność każdego poranka ostatniego sezonu to ponad 1,2 mln odtworzeń.

Od wtorku do piątku zaraz po Onet Rano, o godz. 9.30, pojawia się pasmo publicystyczne - Opinie, w którym dziennikarze Onetu, Newsweeka i Faktu pytają polityków, komentatorów i ekspertów o aktualne sprawy polityczne i społeczne. We wtorki o godz. 9.30 można oglądać program "Newsweek Opinie" z Renatą Kim, w środę "Onet Opinie" prowadzi Andrzej Stankiewicz, a w czwartek "Fakt Opinie" - Agnieszka Burzyńska. W piątek jest emitowany "Onet Opinie" Bartosza Węglarczyka.

Ofertę publicystyczną Onetu dopełnia poniedziałkowy flagowy program "Tomasz Lis.". To już czwarty sezon, w którym każdy nowy odcinek jest nadawany o godz. 15:00 na Onet.pl, Newsweek.pl. oraz na Facebook Live i Periscope. Każdy odcinek programu Tomasza Lisa w ostatniej ramówce miał średnio 1,4 mln odsłon.

Uzupełnieniem oferty Onetu w obszarze informacji jest "Onet24", krótki program informacyjny. Każde wydanie Onet24, w którym przedstawiane są najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata, tworzy dedykowany zespół dziennikarzy pod kierownictwem Iwony Kutyny.

Pasmo magazynowe Onetu otwiera w każdy poniedziałek Michał Pol "Misją futbol" - programem sportowym, w którym najlepsi dziennikarze sportowi oceniają mecze, grę poszczególnych zespołów i decyzje trenerów. Premierowe odcinki "Misji futbol" będzie można oglądać w każdy poniedziałek o godz. 10.15. Program Michała Pola w wiosennej ramówce uzyskał średnio 1,4 mln odtworzeń na odcinek.

W pozostałe dni tygodnia premierowe odcinki w paśmie magazynowym, podobnie jak wiosną, będą emitowane o godzinie 14:00. We wtorki możemy oglądać czwarty sezon "Siły kobiet", programu Katarzyny Janowskiej. Szefowa działu kultury w Onecie pyta znane kobiety o ich drogę do sukcesu, pasje, osiągnięcia i plany na przyszłość.

Z kolei od 7 listopada rozpocznie się emisja nowego programu Małgorzaty Ohme - "Oczami matki". Autorka będzie gościła matki znanych osób ze świata sportu, mediów, sztuki i show-biznesu.

W każdą środę o godz. 14.00 pojawi się nowy odcinek trzeciego sezonu programu "Na czasie", w którym Łukasz Grass, redaktor naczelny Business Insider Polska, opowiada o trendach, nowościach, o tym, co warto robić i mieć. Szczególnie dużo uwagi poświęca nowym technologiom i sportowi.

Kolejną nowością w jesiennej ramówce jest program Piotra Kędzierskiego - "Pograne", który będzie emitowany w środy o godz. 19.00. To format rozrywkowy o świecie gier komputerowych i dynamicznie rozwijającej się kategorii e-sportu. "Pograne" jest odpowiedzią na trendy rynkowe - już 42 proc. Polaków gra w różnego rodzaju gry komputerowe, a liczba osób śledzących rozgrywki e-sportowe na świecie przekroczyła ćwierć miliarda.

W czwartki po południu będzie można zobaczyć "Gwiazdy Cejrowskiego" - wywiady ze znanymi ludźmi prowadzone przez Marcina Cejrowskiego, redaktora naczelnego serwisu Plejada.pl. Każdy odcinek "Gwiazd Cejrowskiego" w wiosennym sezonie odtworzono średnio ponad 700 tysięcy razy.

Godzina 18:45 w czwartek będzie emitowana kolejna nowość jesiennej ramówki Onetu - "Czas na zasady" Piotra Najsztuba[/b]. Program to okazja do ciekawych rozmów, zabawy oraz poznania historii browarnictwa.

W piątki będzie kontynuowany program "Rezerwacja", w którym Katarzyna Janowska i jej goście gwarantują najwyższej jakości przegląd wydarzeń kulturalnych. W nowym sezonie program zmienia godzinę emisji na 10:30 i będzie nadawany na żywo z warszawskiej kawiarni.

W soboty będzie można oglądać AutoŚwiat Go!, magazyn motoryzacyjny prowadzony przez Gosię Rdest i Szczepana Mroczka, dziennikarza tygodnika Auto Świat, a w niedzielę o godz. 18.00 będzie można śledzić "Fakt. Masz prawo" - program interwencyjny realizowany we współpracy z "Faktem". Ten format na zmianę poprowadzą: redaktor naczelny Faktu, Robert Feluś i Dariusz Burliński, którzy podejmą dziennikarskie interwencje w bulwersujących sprawach, kiedy człowiek staje się ofiarą systemu i jest bezradny wobec siły urzędów i sądów.

Cała oferta programowa jest dostępna na stronie głównej Onet.pl, w aplikacji mobilnej Onet, w mediach społecznościowych (Facebook Live, Periscope, YouTube), a nowe odcinki programów będą udostępniane w sekcji "Programy Onetu" w serwisie VoD.pl.

To jednak nie koniec. Nowością jest także współpraca Vod.pl ze studiem 20th Century Fox, o czym szerzej informujemy TUTAJ.

Komentarze (1 - 10 z 14)

Na zdjęciu naczelne trolle POstępowego sortu....
 16  
A ty na usługach PISu ?
 12  
yyyyyyyyyyyyyyyyyyy, nie. Ale rozumiem,że to co piszę,może być tak odbierane. Pamiętaj o jednym - nie tylko Pis ma takie zdanie w temacie obu panów... Pan Tomek nie kryje, że jest antyPis - wystarczy wejść na jego Twittera. Jarek również stronniczy, ale nie tak jak Tomek. Tomka nic nie przebije...
 12  
Znowu będą marnowali paliwo i posyłali spaliny w powietrze jeżdżąc w kółko autem.
 13  
Nie będę z tym polemizował ale to co w TVP Info gadają też jest przeginką tylko w inną stronę wszyscy oni siebie warci
 4  
anonim, masz smaczną parówę ?
 0  
Nie będę z tym polemizował ale to co w TVP Info gadają też jest przeginką tylko w inną stronę wszyscy oni siebie warci
najważniejsze,że siły się wyrównały, bo do tej pory mieliśmy spory przechył.....

p.s.
jakich głupi luj podszywa się pod moją osobę, wystarczy najechać na ikonkę monitora,żeby sprawdzić wpisy z mojego IP. Komentarze zostaną wytłuszczone..
 3  
A podszywa się, owszem, bo sobie na to zasłużyłeś. :-)
 5  
A podszywa się, owszem, bo sobie na to zasłużyłeś. :-)
A moja rodzina którą od czasu do czasu bluzgasz,czym sobie zasłużyła? Czy to może objaw bezsilności kogoś, kto argumentuje jak nieudaczny cieć? A może po prostu chodzi o to,ze @rozsądny został przyłapany na gorącym uczynku, gdy napindalał w jednym momencie z kilku kont?

1. bit.ly/2x6DYUO
2. bit.ly/2x5Qsfp
 1  
Trolle, określenie o tyle nie trafne że tak nazwani rokują zapewne niewielką, ale jednak nadzieję na korektę światopoglądową.Ci na zdjęciu to wyalienowane mentalnie gnidy omyłkowo nazwane ludźmi, dla których żadnego ratunku już nie ma, jak dla wszystkich zauroczonych ideologią POlszewickiej partii i jej antypolskich odłamów.
 5