Łukasz Szewczyk29.09.2017 (16:21)brak komentarzy

Produkcje studia 20th Century Fox w ofercie VoD.pl

Internetowy serwis VoD.pl rozpoczyna jesień z nowymi partnerstwami. Oprócz niedawnego wzbogacenia oferty o programy z ofert TVN i Polsatu, platforma rozpoczyna także współpracę ze studiem 20th Century Fox.
20th Century Fox
Tej jesieni obok nowej ramówki Grupy Onet-RAS Polska na rozwój oferty stawia także internetowa platforma VOD.pl. Jak już informowaliśmy, kilka tygodni temu oferta serwisu VoD.pl została poszerzona o nowe i archiwalne produkcje z ramówki telewizji Polsat i z serwisu Ipla.tv. Z poziomu platformy VoD.pl dostępny jest także, należący do Grupy TVN, serwis Player.pl. Nowością jest również współpraca ze studiem 20th Century Fox.
- [i]Naszym celem jest stworzenie serwisu wideo, który zapewni użytkownikom w jednym miejscu, najlepszą i najbogatszą ofertę filmów, seriali i programów TV. Temu służą najnowsze partnerstwa Grupy Onet-RAS Polska w obszarze VOD - mówi Aleksander Kutela, CEO Onet.pl. - Dzięki współpracy z platformą Player.pl i Ipla.tv jako pierwsi w Polsce zapewniliśmy tak szeroki i - co jest niezwykle istotne - legalny dostęp do najlepszych polskich produkcji. Z kolei dzięki umowie ze studiem 20th Century Fox, nasi użytkownicy mają dostęp do bardzo wielu najlepszych produkcji z Hollywood - mówi Aleksander Kutela.

Dzięki współpracy z 20th Century Fox serwisu VoD.pl został wzbogacony przede wszystkim o premiery prosto z kina takie jak: "Logan: Wolverine", "Ukryte działania", "Moja kuzynka Rachela", "Table 19", "Wilson" czy "Lekarstwo na życie" oraz kolekcja filmów z serii X-Men. W ciągu najbliższego kwartału na platformie pojawią się takie hity 20th Century Fox, jak: "Obcy: Przymierze", "Obdarowani", "Wojna o planetę małp" czy animacja "Dzieciak rządzi".

Ponadto bibliotekę serwisu VoD.pl zasilą inne tytuły z katalogu wytwórni, będą to między innymi kolekcje "Obcego" oraz seria filmów o "Planecie Małp". Użytkownicy VoD.pl zobaczą również "Most szpiegów", "Zaginioną dziewczynę", "Życie Pi" czy "Czarnego łabędzia".