Łukasz Szewczyk24.10.2017 (14:05)brak komentarzy

"Pograne". Nowy program dla graczy z Piotrem Kędzierskim w Onecie

W Onecie rusza nowy program rozrywkowy - "Pograne", który poprowadzi Piotr Kędzierski. Audycja opowie o grach komputerowych i e-sporcie. Współprowadzącą będzie Agnieszka Borysiuk, entuzjastka i znawczyni świata gamingu.
"Pograne" to program rozrywkowy opowiadający o grach komputerowych i wszystkim, co z nimi związane. Gospodarz programu, Piotr Kędzierski, który nie jest graczem i jest sceptyczny wobec fenomenu gier, zaprasza do programu znane osoby. Prowadzący zapyta ich o ulubione gry i czy granie jest dla nich ulubioną formą rozrywki. Gościem pierwszego wydania (25 października o godz. 19.00) będzie Wojciech "Łozo" Łozowski, były lider zespołu Afromental oraz wielbiciel gier.
- Już ponad 40 proc. Polaków gra w gry komputerowe. W Onecie nie przechodzimy obok graczy obojętnie. "Pograne" to jednak nie tylko propozycja dla komputerowych maniaków - dynamiczny montaż, rozmowy z gośćmi, bicie rekordu sezonu, profesjonalne recenzje youtuberów - to tylko niektóre z punktów programu, które z pewnością będą interesujące dla dużo szerszego grona internautów - zapowiada Sabina Lipska, Dyrektor Video Grupy Onet-RAS Polska.

W każdym odcinku Piotrowi Kędzierskiemu będzie towarzyszyć Agnieszka Borysiuk - entuzjastka i znawczyni świata gamingu. Rozmowa z gościem programu będzie się toczyć podczas rozgrywki, którą widzowie będą mogli śledzić na ekranie. W każdym odcinku gość programu sprawdzi także swoje umiejętności podejmując wyzwanie zagrania z Agnieszką. Wynik pojedynku będzie wpisywany do rankingu, który finalnie wskaże zwycięzcę sezonu. W każdym wydaniu programu "Pograne" znajdą się również recenzje nowych gier przygotowane przez ekspertów gamingu.

Program "Pograne" będzie można oglądać także na VoD.pl oraz na YouTube (kanał #Pograne) i Facebooku (fanpage: Pograne), a relacje pojawią się także na Instagramie (Pograne_).