Łukasz Szewczyk06.12.2017 (7:02)11 komentarzy

Mecze Ligi Mistrzów w PPV na Player+. Tanio nie jest

Internetowa platforma Player+ rozpoczyna udostępnianie wybranych spotkań Ligi Mistrzów w systemie PPV. W jakiej cenie?
Player+
Przy okazji debiutu nowej oferty Player+ z kanałami Canal+, informowaliśmy, że w planach jest udostępnienie w sieci wybranych meczów Ligi Mistrzów w ramach płatnego systemu PPV. Jest to propozycja dla osób, które są zainteresowane obejrzeniem pakietu meczem bez konieczności płacenia za droższy pakiet z kanałami Canal+ (80 zł).
We wtorek (5 grudnia) w ramach PPV na Player+ dla internautów dostępny był mecz Bayern Monachium - Paris Saint-Germain transmitowany przez Canal+ wraz ze studiem przed i pomeczowym. Platforma planuje kolejne.

Dostęp PPV do transmisji jednego meczu Ligi Mistrzów wyceniono na 15 zł, ale z oferty mogą skorzystać jedynie posiadacze pakietów Start Extra (20 zł) lub Best TV (40 zł).

Komentarze (1 - 10 z 11)

Kurde. Ja nadal nie rozumiem tej oferty
 23  
A, koniki po ile???
 15  
Nic tylko brać :D
 13  
Hahahahahahahahahahahaha
No, dokładnie taka cena, jaką zakładałem :D
 6  
Ludzie, nie rozumiecie o co tu chodzi? :)
Przecież ten cały player+ i teraz to ppv w nim, to nie jest oferta skierowana do nie wiem - klientów Polsatu i abonentów kablówek.
Player+ i teraz mecze LM po 15 zł, to jest oferta do abonentów nc+ ! :)))

Przecież jasne jest, że nc+ NIGDY nie wymyśliłby czegoś, co by zagrażało ich platformie :)
Ma być tak samo drogo, jak u nich na satce, ma być tak samo ograniczony dostęp do paczki c+ (czyli wraz z innymi pakietami), mecze to tylko naiwny by się spodziewał, że dadzą po 4,99 czy 7,99, czy po 9,99.

Czy myślicie, że ktoś normalny - klient inne operatora, w którym jasne jest, że w pakiecie ma te wszystkie stacje tvn i inne ze startu+, będzie płacił ma starcie za nic - za to co już ma, by potem jeszcze 15 za mecz?
W praktyce oznacza to co najmniej 35 zł za pierwszy mecz! ...a potem bulenie po 20 za nic i za następny mecz dokładanie po 15.

Oni przez lata już doskonale się nauczyli, jak zdzierać z ludzi kase :)))
 15  
Krótko mówiąc, w praktyce to jest oferta TYLKO dla dotychczasowych klientów nc+, którym znudziły się długie umowy, znudził im się ich dekoder i woleli by od teraz nc+ oglądać przez internet, i jeszcze zrobić interes życia buląc po 15 zł za mecz :)))

Szumu wiele, podniety na kolejnych portalach zalewających w ostatnich tygodniach niusami o przełomowym playerze, a to wystarczy tylko trochę na spokojnie i rozsądnie przyjrzeć się tej usłudze. aby zrozumieć o co w tym chodzi :)))
 12  
No i znów nie rozumiecie kontentu ...
 5  
jeszcze sie przemecze ten sezon i od 2018 bedzie jzu w Polsacie
 6  
Teraz Polsat będzie miał od kogo zgapić ofertę. Mecze Ligi Mistrzów tylko w specjalnym kanale Polsat Sport Liga Mistrzów za 99 zł miesięcznie lub za 15 zł pojedynczy mecz z dowolnym pakietem Ipla.
 0  
Kurde. Ja nadal nie rozumiem tej oferty
Musisz mieć wykupiony podstawowy pakiet w player.pl za 20 złotych abyś mógł wykupić dostęp do meczu ;)
 0