Łukasz Szewczyk21.12.2017 (11:51)44 komentarze

Player+ obniża cenę za dostęp do Canal+ w internecie

Zmiany w ofercie Player+. Operator obniża cenę dostęp do kanałów Canal+ w internecie oraz wprowadza promocyjny pakiet z kolekcją VOD Canal+ Seriale Extra.
Pod koniec listopada serwis Player zaprezentował nową ofertę Player+, która powstała we współpracy z nc+. Jest to jednocześnie pierwsza oferta, która wprowadza do sieci "otwarty dostęp" do tematycznych kanałów nc+ (nSport+, Ale kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+, MiniMini+, TeleTOON+) oraz pakietu Canal+. Bez dekodera i długich umów z operatorem.
Największe zainteresowanie wzbudził długo wyczekiwany debiut pakietu Canal+ w sieci. Jednak pierwsza oferta została ostro skrytykowana, bo operator dostęp do Canal+ wycenił na 80 zł miesięcznie. Co, jak już zwracaliśmy uwagę, była mało atrakcyjną ofertą w sieci biorąc pod uwagę konkurencję: HBO GO (od 20 zł bez zobowiązania), Netflix (od 34 zł bez zobowiązania), ShowMax (od 19,90 zł bez zobowiązania) czy też Eleven Sports (od 16 zł bez zobowiązania).

Tańszy Canal+ w Player+ / Tańszy Canal+ w Player+
Teraz Player+ wprowadza zmiany w ofercie premium. Właśnie pojawiła się promocja, w ramach której obniżono cenę do 60 zł miesięcznie za pakiet Canal+. Przypomnijmy, że w ramach tej opcji abonent otrzymuje dostęp do 9 stacji Canal+ (Canal+, Canal+1, Canal+ Film, Canal+ Serial, Canal+ Family, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2 Canal+ NOW oraz Canal+ Discovery) wraz z kolekcją VOD oraz dostęp do kanałów tematycznych nc+ (jak np. Ale kino+ czy nSport+) oraz wybranych kanałów TVN (jak np. TVN24, TVN Style czy TVN Turbo).

To jednak nie koniec zmian. Kolejną nowością jest Pakiet Start Extra wzbogacony o kolekcję Canal+ Seriale Extra w cenie 20 zł miesięcznie (zamiast 35 zł). W tej cenie użytkownicy utrzymują dostęp do kolekcji VOD produkcji własnych oraz seriali znanych z anten Canal+, dostęp do oferty VOD m.in z serialami i programami z kanałów Grupy TVN bez reklam dodatkowo oraz dostęp do wybranych kanałów "na żywo" wśród nich: TVN24, HGTV, Mini mini+, Ale kino+, TVN24 BiS, TVN Turbo, Planete+, Domo+, TVN Style, nSport+, TeleToon+, Kuchnia+.

Klienci korzystający z płatnej oferty kanałów oferowanych przez nc+ w ramach player+ będą zaliczani do bazy abonenckiej platformy nc+.

Komentarze (1 - 10 z 44)

No cóż. Tyłka nie urywa, ale jest lepiej.

Lepiej niż w UPC, gdzie za 70 zł oferują pełny Canal+ Prestige bez Canal+ NOW i jeszcze trzeba podpisać roczną lojalkę.
 9  
Ten pakiet nawet tyle nie jest wart, dał bym góra 40 zł za niego.
 33  
Chłopie, nie wiesz, co mówisz :) 40 zł to maks
 25  
Czyli mam rozumieć że skoro na Canal + Now są transmitowane materiały w 4K to w ofercie player+ też tak będzie
 10  
Wypasiona oferta premier filmowych Canal+ na styczeń:

1.01: Siedem minut po północy (C+)
5.01: Autopsja Jane Doe (C+)
6.01: Dusigrosz (C+)
7.01: Balerina (C+)
8.01: Między nami kosmos (C+)
9.01: Droga na szczyt (C+ Film)
10.01: 7 dni, nie więcej (C+ Film)
12.01: Geniusze zbrodni (C+)
13.01: Dalida. Skazana na miłość (C+)
14.01: Mamy2mamy (C+)
15.01: Upadli (C+)
17.01: Ordinary World (C+ Film)
19.01: Pokój grozy (C+)
20.01: Dzień patriotów (C+)
21.01: Znajdź mnie (C+)
22.01: Stylistka (C+)
24.01: Niebezpieczne zanurzenie (C+ Film)
26.01: Bye Bye Man (C+)
27.01: Lekarstwo na życie (C+)
28.01: Wilson (C+)
29.01: Martwe wody (C+)
30.01: Nina (C+ Film)
 9  
Chłopie, nie wiesz, co mówisz :) 40 zł to maks
Zgadzam się z Tobą. 40 zł to maks za full opcję Canal+.

Ja jednak pokazałem przykład, że mój operator UPC za pełny Canal+ woła 70 zł (bez Canal+ Now) i to z roczną umową. Czyli Player+ tańszy, ale wciąż mało atrakcyjnie.
 10  
Myślałem, że będzie coś naprawdę taniej, ale nieeeee, takie rzeczy nie z C+!! 60 Zeta to żadna obniżka bo to dalej jest kosmicznie drogo!! Cóż w porównaniu z płatna konkurencja to nawet nie mają podjazdu w ofercie pakietowej i cenowej!! Jak będzie gdzies że 40 zeta góra to może się skuszę,bo to jest maksimum cena, a tak to kompletnie zapominam o tym teraz!!
 15  
Myślę, że 60 zł byłoby ok pod warunkiem że mogą oglądać 2 osoby jednoczenie na dwóch różnych urządzeniach.
 12  
Też uważam, że za Canal+ mogą max wołać 40/50 złotych. Ceny 70/80 złotych to jakaś paranoja i ta nasza ekstra klapa nie jest tego warta. W dodatku za chwile tracą lm i le więc o czym mowa panowie ;)
 8  
wolała bym za 35 ten pakiet z wszystkimi canal plus plus jakaś przystawka do TV
 11