Łukasz Szewczyk12.01.2018 (15:51)4 komentarze

Onet gra z WOŚP: Jazda z Kuźniarem, squash z Węglarczykiem, mecz z Polem, dzień w Fakcie

Wizyta w operze w towarzystwie Katarzyny Janowskiej, pokaz mody z Marcinem Cejrowskim, mecz piłkarskiej reprezentacji Polski z Michałem Polem, gra w squasha z Bartoszem Węglarczykiem, jeden dzień w roli redaktora naczelnego Faktu lub jazda samochodem Onet Rano z Jarosławem Kuźniarem to wspierające zbiórkę aukcje Onetu, oficjalnego partnera internetowego WOŚP.
Onet z WOŚP
14 stycznia 2018 roku WOŚP będzie zbierać środki na zakup sprzętu ratującego zdrowie i życie dzieci na oddziałach noworodkowych w całej Polsce. Onet uruchomił stronę wosp.onet.pl/, dzięki której można wpłacić określoną kwotę lub wylicytować jedną z aukcji Onetu.
Wśród propozycji licytacji można znaleźć mecz squasha z Bartoszem Węglarczykiem, dyrektorem programowym Onetu i zaproszenie do opery od Katarzyny Janowskiej, redaktor naczelnej działu "Kultura". Zwycięzca licytacji będzie miał okazję wybrać się wraz z Katarzyną Janowską na premierę spektaklu "Ognisty anioł" Siergieja Prokofiewa, 13 maja w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie.

Michał Pol, szef działu Sport w Onecie, przygotował nie lada gratkę dla miłośników piłki nożnej: wspólne wyjście na Stadion Narodowy 12 czerwca, na mecz Polska - Litwa.

Marcin Cejrowski, redaktor naczelny Plejada.pl, do licytacji proponuje udział w pokazie mody, zdjęcia i wizytę w strefie VIP oraz relację w serwisie Plejada.pl.

Jarosław Kuźniar, prowadzący Onet Rano, zaprasza do licytowania wizyty w porannym programie - będzie można zobaczyć jak powstaje Onet Rano, odwiedzić jego kulisy, wejść do mobilnego studia i udać się na przejażdżkę z prowadzącym.

Robert Feluś, redaktor naczelny dziennika "Fakt", zachęca do licytacji, w której zwycięzca będzie mógł na jeden dzień przejąć jego stery i zostać naczelnym największej gazety w Polsce.

Wszystkie aukcje już się rozpoczęły na Allegro.pl.

W najbliższą niedzielę na ulicach w Polsce, ale także w kilkudziesięciu miastach na całym świecie, kwestować będzie blisko 120 tys. wolontariuszy. Oprócz zbiórki ulicznej odbędą się koncerty, happeningi i inne wydarzenia, a tradycyjnie o godz. 20. przestrzeń nad wieloma miastami rozświetli "Światełko do nieba".

W niedzielę na Marszałkowskiej 76, w warszawskiej siedzibie, Onet otworzy własny sztab WOŚP, w którym można będzie spotkać znanych onetowych wolontariuszy m.in. Bartosza Węglarczyka, Katarzynę Janowską, Piotra Halickiego i innych.

Dzięki Onetowi każdy chętny będzie mógł również uwiecznić swój udział w tegorocznym Finale WOŚP - pod Pałacem Kultury zostaną rozstawione fotobudki, a osoby które zdecydują się z nich skorzystać będą mogły zobaczyć swoje zdjęcie na ustawionym pod Pałacem Kultury i Nauki telebimie lub udostępnić zdjęcie w mediach społecznościowych.

Na stronie głównej Onet.pl, w dniu Finału, oprócz newsów i relacji z wydarzeń, będzie można podglądać na bieżąco kwotę wpłat. Tego dnia zmieni się też logo aplikacji mobilnej Onet, a aplikacja Jakdojade wskaże drogę do najważniejszych wydarzeń WOŚP w największych miastach Polski.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Wyprawa z Kuźniarem do Walmarktu ;D


________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 3  
Hsł, hał pisowskie psy :)
Nie zapomnijscie zetrzeć piany z pyska :lol
 4  
Ja dałam 2 zł ale zaznaczyłam , że warunkiem jest nie spotykanie się z Kuźniarem.
 5  

Nie zapomnijscie zetrzeć piany z pyska :lol
A ty mleka ;D

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 4