Łukasz Szewczyk11.02.2018 (11:45)2 komentarze

Dokumentalny serial "The Defiant Ones" od marca w Netflixie (wideo)

Nagradzana seria dokumentalna "The Defiant Ones" będzie dostępna na Netflix od 23 marca. Wszystkie cztery odcinki zostaną udostępnione w tym samym czasie. Netflix jest wyłącznym dystrybutorem serii na całym świecie (poza USA i Kanadą).
Seria "The Defiant Ones" w Netflixie
Seria "The Defiant Ones" w Netflixie
"The Defiant Ones", opowiada historię Jimmy'ego Iovine'a i Dr. Dre - syna robotnika portowego z Brooklynu i chłopaka prosto z Compton - oraz ich zaskakującej współpracy i kluczowej roli, jaką odegrali w wydarzeniach kształtujących współczesną kulturę. Ta porywająca i momentami bezkompromisowa opowieść toczy się na przestrzeni ostatnich czterdziestu lat w studiach nagraniowych, skromnych domach i bogatych willach, na salach sądowych i korytarzach największych korporacji.
Reżyserem serialu jest Allen Hughes, który przeprowadził z bohaterami obszerne wywiady. W produkcji zobaczymy również fragmenty rozmów z takimi ikonami muzycznymi jak: Bono, David Geffen, Eminem, Nas, Stevie Nicks, Ice Cube, Gwen Stefani, Jon Landau, Tom Petty, Trent Reznor, Snoop Dogg, Bruce Springsteen, Diddy i will.i.am. The Defiant Ones zawiera niepublikowane nigdy wcześniej materiały z sesji nagraniowych takich gwiazd jak m.in. Eazy-E, JJ Fad, Stevie Nicks, N.W.A., Tom Petty, Bruce Springsteen i U2.

- "The Defiant Ones to pozycja obowiązkowa dla wszystkich zainteresowanych historią hip hopu i współczesnej muzyki popularnej. Ta intrygująca seria jest podróżą w czasie przez cztery ostatnie dekady biznesu muzycznego - mówi Bela Bajaria, wiceprezes ds. contentu Netflix. - Ponadto to piękna i inspirująca opowieść o przyjaźni - dla każdego, kto podąża za swoimi marzeniami - dodaje.


Twórcami "The Defiant Ones są Allen Hughes, Lasse Jarvi oraz Doug Pray. Za produkcję odpowiada Silverback 5150 Pictures we współpracy z Alcon Television Group. Producentami wykonawczymi są Allen Hughes, Doug Pray, Andrew Kosove, Broderick Johnson, Laura Lancaster, Jerry Longarzo, Michael Lombardo, Gene Kirkwood, Sarah Anthony, Steven Williams oraz Fritzi Horstman.
Netflix

Komentarze (1 - 2 z 2)

Taak, ciekawe czy dadzą z syntezatorem mowy Ivona zamiast z lektorem tak jak to zrobili z dokumentem Hazard. Żałosne.
 1  
Ważne by były napisy dość dobrze przetłumaczone. Cała reszta to już opowiedziana historia.
 1