Łukasz Szewczyk13.02.2018 (12:37)4 komentarze

Wirtualna Polska wzmacnia zespół WP Pilot

Do Wirtualnej Polski dołączyła Anna Michałowska. Na stanowisku Communication Managera zajmuje się m.in. marketingiem usługi WP Pilot.
WP Pilot
W WP Pilot Anna Michałowska odpowiada za tworzenie strategii marketingowej produktu, również tej w mediach społecznościowych, działania performance, afiliacje, akwizycje użytkowników, a także content marketing.
- Telewizja online to przyszłość. Bardzo cieszę się, że mogę brać udział w jej tworzeniu - mówi Anna Michałowska. - Przed WP Pilot rok wyzwań, zmian i dynamicznego rozwoju. Jestem przekonana, że Anna swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie marketingu i afiliacji w jednej z największych marek e-commerce w Europie, wesprze usługę WP Pilot - mówi Paulina Górska, Dyrektor WP Pilot.

Anna Michałowska / Fot. Wirtualna Polska
Anna Michałowska przez ostatnie cztery lata pracowała w siedzibie Zalando w Berlinie, gdzie zajmowała stanowisko Jr. Affiliate & Marketing Cooperations Managera. Odpowiadała za rynek brytyjski m.in. w zakresie tworzenia strategii marketingowej i afiliacji, pozyskiwania partnerstw, jak również tworzenia sieci współpracy z influencerami. Wcześniej pracowała w jednym z berlińskich start-upów. Jako Partnership Manager zajmowała się sklepami e-commerce na rynku amerykańskim. Ukończyła studia w zakresie International Business na uniwersytecie HTW Berlin.

WP Pilot to platforma do odbioru telewizji online. Oferuje łącznie ponad 80 kanałów telewizyjnych w pakietach bezpłatnych i premium. Usługa została nagrodzona na tegorocznej Gali Mobility Trends w kategorii "Najlepsza aplikacja B2C roku 2017". Jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje w systemach Android i iOS, a także przez Chromecast i w telewizorach z Android TV.

Komentarze (1 - 4 z 4)

jak nie ma wszystkich kanałów z naziemnej to co da im wzmacnianie zespołu.
 10  
Korzystam z WP Pilot, to fajny wynalazek do oglądania polskich kanałów za granicą (wprawdzie oficjalnie jest blokada na zagranicę, ale łatwo jest ją ominąć przez VPN albo Proxy). Szkoda, że nie ma wszystkich kanałów z DVB-T, na przykład TVN 7, TTV, TVP Kultura, TVP Historia i wielu innych.
 3  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
Witajcie , naszym zdaniem kanały naziemne mają swoich zwolenników , tylko zależy co jest , nie mogą nas zainteresować dlatego np. my wolimy po raz 10- ty oglądać w comedy central hd serial ''diabli nadali'' niż gówno w programach informacyjnych i ''pojebana jest religia'' która zniszczyła każdego człowieka na ziemi z ''nas''- '' My'' takie poglądy ważne -''mamy'' liczebność nas jest ogromna . Wolimy np. 13 - gatunków muzycznych godzinami słuchać i oglądać koncerty / teledyski , ciao kochane dziewczyny ;Jebać system w pierdolonym narodzie .
 2  
ciagle muli ten wp pilot. jak to wzmocnią?
 2