Łukasz Szewczyk14.03.2018 (13:11)12 komentarzy

Filip Chajzer poprowadzi nowy talk-show w Onecie. Gwiazdy i muzyka na żywo

"18:45. Czas na zasady" to jedna z nowych propozycji w wiosennej ramówce Onetu. Nowy talk-show to okazja do ciekawych rozmów o życiowych zasadach i wartościach oraz poznania sztuki piwowarstwa w wykonaniu piwowarów Okocimia.
Filip Chajzer w programie "Czas na zasady" / fot.Paproch Studio
Talk-show Filipa Chajzera to program rozrywkowy, w którym fascynujące rozmowy o życiowych zasadach, wartościach i pasjach przeplatają się z anegdotami o historii browarnictwa, muzyką na żywo i śmiałymi wyzwaniami rzucanymi gościom przez prowadzącego.
- "18:45. Czas na zasady" to mój pierwszy talk-show - cieszę się, że otwarcie i bez retuszu będę mógł porozmawiać z moimi gośćmi o zasadach, które wyznają w codziennym życiu. Emocje moich gości będą autentyczne, a w programie nie zabraknie zaskoczeń. Wyjątkowym smaczkiem każdego odcinka będzie sztuka warzenia piwa w wykonaniu Pawła, prawdziwego piwowara, dzięki któremu niejeden smakosz piwa będzie mógł wiele dobrego nawarzyć. Zapraszam do Onetu w każdy czwartek o godz. 18:45 - rozmawiamy o zasadach i warzymy z zasadami - zapowiada Filip Chajzer, prowadzący program "Czas na zasady".

Program powstaje we współpracy Onetu z marką Okocim i jest największym tego typu przedsięwzięciem video branded content realizowanym przez obu partnerów.

- "18:45. Czas na zasady" to pierwszy rozrywkowy talk-show realizowany przez Onet. Użytkownicy dowiedzą się, jakie pasje mają i jakimi zasadami kierują się goście programu. Wszystko to podane w atrakcyjnej formie i najwyższej jakości - mówi Sabina Lipska, Dyrektor Video w Grupie Onet-RAS Polska - Program jest pierwszym internetowym projektem typu video branded content zrealizowanym z takim rozmachem. Robimy program rozrywkowy oparty na ciekawych rozmowach z wyjątkowymi ludźmi o życiowych wartościach, łącząc je z informacjami związanymi z brandem partnera, które co ważne, są kolejną porcją ciekawostek dla widza, a nie tylko reklamowym tłem. Jest to projekt, w którym w pełni wykorzystujemy jako duża grupa medialna kompetencje redakcyjne, dystrybucyjne, produkcyjne, sprzedażowe i promocyjne - dodaje Sabina Lipska.

W programie "18:45. Czas na zasady" widzowie poznają również laureatów konkursu na najlepszego domowego piwowara i postawy promowane przez markę Okocim.

Wiosenny sezon programu "18:45. Czas na zasady" składa się z 12 odcinków, których premierowe emisje będzie można oglądać w każdy czwartek (od 15 marca) o godz. 18:45 na Onet.pl, VoD.pl oraz na Facebooku. Gościem Filipa Chajzera w pierwszym odcinku będzie Mateusz Borek, w kolejnych pojawią się m. in. Michał Pol, Marysia Sadowska oraz Robert Makłowicz.

Komentarze (1 - 10 z 12)

Powinien prowadzic program rzut kefirem po szampanie z papierowek....
 18  
Chajzer najbardziej pasuje do hipnozy ,jaki prowadzący taki program,już dawno tak debilnego programu nie widziałem,znaczy się wyłączyłem ten program po 10min,tylko chajzer może to prowadzić.
 26  
Ten facet jest daremny. Już jego ojciec był wiarygodniejszy w "Idź na całość" 20 lat temu na Polsacie.
 15  
Z 5 min. wstawek w DD TVN nie idzie wyżyć więc musiał sięgnąć dna... czyli Hipnozy.
 13  
Panie Ch . daj juz Pan spokój zmien Pan robote. Prosimy
 13  
Cham, wiesniak, prostak, oblech i do tego zwykła ciota...
 19  
Jedyne co ten kołtun może prowadzić to krowy z pastwiska do obory...
 16  
ja tez chu...ja nie lubie
 4  
Wkurza mnie ten facet, swoim tupetem i śmiesznością. Przyjmie każdą rolę, by tylko dorobić szekli na koncie.
No cóż, mamy modę na miałkie charaktery, którymi zachwyca się niejaki JohnyB.
 9  
Jak można pisać, że program jest na żywo jak został nagrany wcześniej?
 6