Łukasz Szewczyk11.04.2018 (11:53)brak komentarzy

Horizon GO od UPC Polska dostępny także w krajach UE

Od kwietnia, użytkownicy aplikacji Horizon GO oferowanej przez UPC Polska zyskali dostęp do niemal 100 polskich kanałów telewizyjnych oraz tysięcy filmów i seriali na żądanie w całej Unii Europejskiej.
Horizon GO
- Rozwój naszej oferty to jeden z elementów dążenia do zwiększania satysfakcji naszych klientów. Cieszymy się, że nowe regulacje, pozwalają nam na dotarcie z możliwościami, jakie daje Horizon GO do tych osób, które czasowo przebywają za granicą i chcą oglądać polskie produkcje. Dzięki dostępności Horizon GO na urządzeniach mobilnych, treści z bogatej biblioteki na żądanie, już prawie 650 tys. użytkowników naszej aplikacji, może oglądać content w dowolnym miejscu i czasie we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej - mówi Lucian Mataoanu, Szef Działu Sprzedaży i Rozwoju w UPC Polska

Od kwietnia Polacy przebywający za granicą, będą mogli oglądać w usłudze Horizon Go na wielu urządzeniach jednocześnie polskie stacje filmowe i serialowe, sportowe, informacyjne, rozrywkowe, muzyczne, popularnonaukowe oraz kanały dla dzieci. Horizon Go daje również nielimitowany dostęp do tysięcy hitów filmowych i serialowych z biblioteki na życzenie oraz zdalnego nagrywania programów. Dodatkowo, aplikacja umożliwia personalizację ramówki telewizyjnej, dzięki usłudze Replay TV - rozwiązaniu, pozwalającemu oglądać programy do siedmiu dni wstecz, bez nagrywania.