Łukasz Szewczyk15.04.2018 (10:52)4 komentarze

Darmowy dostęp do płatnych treści TVP VOD dla osób zwolnionych z płacenia abonamentu RTV

Od kwietnia 2018 roku wszyscy znajdujący się w wykazie osób uprawnionych do zwolnienia z opłaty abonamentowej rtv, mają darmowy dostęp do wielu płatnych treści TVP VOD.
TVP VOD
Osoby ustawowo zwolnione z płacenia abonamentu i posiadające numer identyfikacyjny abonenta mają teraz szeroki dostęp do oferty TVP VOD za darmo. Przedpremierowe odcinki najpopularniejszych polskich seriali takich jak "Ojciec Mateusz" "Komisarz Alex", "Wojenne dziewczyny", "Rodzinka.pl", "O mnie się nie martw", "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Na sygnale" i "Na dobre i na złe" są dostępne dla tych użytkowników jeszcze przed ich emisją antenową. Dodatkowo można śledzić dalsze losy bohaterów "Korony królów" i "Pensjonatu nad Rozlewiskiem".
W katalogu TVP VOD znajdują się również liczne produkcje filmowe, m. in.: "Chce się żyć", "Demony" czy "Córki Dancingu", których oglądanie nie wymaga dodatkowych opłat.

Bezpłatny dostęp do ulubionych treści mogą uzyskać osoby zwolnione z opłat abonamentowych, które aktywują konto TVP (na stronach: tvp.pl lub vod.tvp.pl) posiadanym numerem identyfikacyjnym abonenta.

Komentarze (1 - 4 z 4)

@up: musisz mieć bardzo dużo leków na swoje schorzenie.
 11  
KIEDY NOWA APLIKACJA TVP VOD NA TELEWIZORACH L G CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ
 3  
Od PiSu odrzuca mnie wicepremier Gliński, zwolennik muzeów i cmentarzy żydowskich, a także rejsów dookoła świata i Bóg raczy wiedzieć, czego jeszcze.
 1  
"Podejrzane granty od ministerstwa. W komisji konkursowej byli ludzie Gowina

247 tysięcy złotych ministerialnego grantu dostała fundacja InnWarmia, która powstała ledwie tydzień przed ogłoszeniem konkursu. Redakcja "Wprost" ustaliła, że w zespole oceniającym projekty były cztery osoby blisko związane z ministrem nauki i szkolnictwa wyższego Jarosławem Gowinem.


Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznało 247 tysięcy złotych grantu fundacji, którą założono tydzień przed ogłoszeniem konkursu
Komisją konkursową kierowali ludzie bliscy ministrowi Gowinowi, związani z jego partią. Istnieje połączenie także pomiędzy prezesem fundacji InnWarmia, która otrzymała grant, a przewodniczącym komisji
Także w drugim etapie konkursu zdarzyła się podobna sytuacja. Tym razem nagrodzona grantem organizacja była kierowana przez ludzi związanych z Jarosławem Gowinem


Wcześniej ministerstwo oficjalnie informowało, że nikt z osób, które przyznawały granty w ramach konkursu "Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku" nie był związany z żadną partią z koalicji rządzącej. Ustalenia "Wprost" wskazują jednak na to, że to nieprawda."
wiadomosci.onet.pl/kraj/podejrzane-granty-od-ministerstwa-w-komisji-konkursowej-byli-ludzie-gowina/mfmrzsk

Poczytajcie sobie jak Was doją na każdym kroku, a w zamian obiecują kolejne socjalne ochłapy, żeby utrzymać się przy korycie.
PISgromca PISobolszewików i PISomatołów 16.04.2018 (9:29:48)
 4