Łukasz Szewczyk15.04.2018 (11:23)10 komentarzy

Player na telewizorach LG

Internetowy serwis Player jest już dostępny na telewizorach LG.
Player na telewizorach LG
Player poszerza swój zasięg o kolejne platformy. Większość użytkowników telewizorów smart w Polsce, może już korzystać z nowej aplikacji i pełnej oferty player. W serwisie znajduje się ponad 25 tysięcy tytułów dostępnych bez żadnych opłat, w tym najnowszych produkcji znanych z anten TVN, TTV czy MTV.
- LG zajmuje sporą część rynku. Stopniowo zastępujemy stare aplikacje player, nowymi z lepszym interfejsem i pełną ofertą programową. Oczywiście naszym celem jest dostępność playera na wszystkich popularnych platformach - mówi Maciej Maciejowski, Dyrektor Pionu Dystrybucji Treści i Rozwoju Biznesu/Członek Zarządu TVN. - Dzięki player użytkownicy mogą oglądać swoje ulubione programy w dowolnie wybranym przez siebie momencie. Będziemy dalej rozwijać ofertę player.pl - dodaje Maciej Gozdowski, Managing Director, player.pl.

Na telewizorach smart dostępna jest także płatna oferta player+, składająca się z bogatej biblioteki VOD od takich dostawców jak Disney, HBO czy Canal+, wypożyczalni filmów prosto z kina oraz ponad 40 najczęściej wybieranych przez widzów kanałów na żywo, należących do takich nadawców jak TVN, Discovery, Canal+, HBO, Disney, BBC, AMC, FOX, VIACOM, AXN Eurosport czy Eleven Sports.

Player dostępny jest także w wersji on-line i na urządzeniach mobilnych. TVN planuje dalsze poszerzanie dystrybucji o kolejne platformy i aplikacje oraz rozwój oferty kontentowej.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Player w telewizorach LG jest POtrzebny lewakom i KODerastom, żeby oglądać swoje ulubione POzycje programowe z TVN-u i żeby nieźle już sprane mózgi jeszcze bardziej prać tą żałośną lewacką propagandówką. Wiadomo, że normalnym ludziom nie jest potrzeby Player z TVN-owskim gównem.
odKODowywanie lewaków 15.04.2018 (14:32:09)
 17  
całe szczescie że nie mam eldżi ...
 5  
Niech zrobią wreszcie na Android TV to im przybędzie więcej odbiorców niż tylko w LG.
 0  
W takiej jakości to w LG też im nie przybędzie.
 1  
Kłamstwo, na modelu sprzed 3-4 lat TYLKO stara aplikacja która zawiesza się.
 8  
Dla zainteresowanych dobra wiadomość, niedawno do telewizorów LG wreszcie wróciło Spotify :)
(zniknęło z WebOS w lipcu ubiegłego roku i nie było go przez 9 miesięcy).
Aplikacja ma nowy, lepszy wygląd znany z wersji dla konsoli.
 1  
A moze by tak w końcu też na apple tv?
 3  
Szkoda tylko,że jak zwykle tylko na modele od 2016 i wyżej. posiadacze modeli 2014 i 2015 nie mają :( Żenada LG. po 4 latach zero aktualizacji
 9  
Całe szczęście ,że jak kupię w końcu TV to będę grał w gry na nim a nie czytał komentarze typu jak ten pierwszy w artykule.
Jednak wolę się oszukiwać i udawać ,że żyję w cywilizowanym kraju.
 0  
Tak to już jest :|
Mnie ciekawi, kiedy wreszcie pojawi się nowa wersja HBO GO... Ta obecna jest naprawdę toporna w używaniu, już nawet nie porównując jej z Netflixową, która może stanowić wzór dla innych.
 1