Łukasz Szewczyk17.05.2018 (16:42)5 komentarzy

Player z aplikacją na Android TV

Internetowa platforma Player zwiększa swoją dostępność o nową platformę - Android TV. Użytkownicy zyskają dostęp zarówno do treści bez opłat, jak i do płatnego kontentu z oferty player+.
Player+
Player udostępnia pierwszą natywną aplikację specjalnie na urządzenia z systemem Android TV. Aplikacja ma nowoczesny wygląd, atrakcyjny layout i jest bardzo intuicyjna. Użytkownicy oprócz znanych już wcześniej funkcjonalności, na przykład Timeshift i Backward EPG, mogą również korzystać z możliwości głosowego wyszukiwania programów.
Aplikacja na Android TV pozwoli na dostęp do treści player większej liczbie użytkowników, zarówno na telewizorach z tym systemem, jak i na specjalnych urządzeniach podłączonych do starszych modeli telewizorów za pomocą kabla HDMI.

Player+
- Start dedykowanej aplikacji player z pełną płatną i bezpłatną ofertą to odpowiedź na potrzeby rosnącej grupy użytkowników urządzeń z systemem Android TV oraz realizacja strategii zapewnienia jak najszerszej dostępności naszych usług - mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.

Nowa aplikacja zapewnia dostęp do bezpłatnej biblioteki programów i seriali oraz do płatnych bibliotek VoD i kanałów na żywo dostępnych w ofercie player+.

Player+
Aplikacja jest całkowicie bezpłatna, można ją pobrać z Google Play. Działa z urządzeniami z systemem Android TV w wersji 7.0 lub wyższej. Treści player są również dostępne w aplikacjach mobilnych na wybrane systemy operacyjne (Android oraz iOS), poprzez stronę WWW i na urządzeniach SmartTV.

Komentarze (1 - 5 z 5)

A AppleTV kiedy? :(
 0  
A AppleTV kiedy? :(
Dokładnie, kiedy na konsole, apple tv, w dupie mają klienta
 1  
Zróbcie to na AppleTv
 0  
HBO niestety nie zamierza uruchomić swojej aplikacji na android TV. Tak mi odpisali. Player wreszcie jest taki jaki powinien być - w porównaniu ze starą wersją to dzień do nocy. Pod względem funkcjonalności, wyglądu i działania.
 2  
Gdyby nie te kosmiczne ceny to może i bym się skusił na tego Playera+, NO ALE...
 2