Łukasz Szewczyk25.05.2018 (16:54)3 komentarze

Rusza nowy program internetowy. "Mali Szefowie by MasterChef Junior"

Producent telewizyjny Endemol Shine Polska stworzył pierwszy na świecie digitalowy spin-off programu "MasterChef Junior" pod tytułem "Mali Szefowie by MasterChef Junior". Program będzie nadawany na internetowych tronach TVN oraz na Youtube.
"Mali Szefowie by MasterChef Junior" to pierwszy digitalowy program kierowany do miłośników gotowania zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Bohaterami każdego kilkuminutowego odcinka są uczestnicy programu "MasterChef Junior". W każdym odcinku, występuje jedna para prowadzących - Julka Cymbaluk (zwyciężczyni II edycji programu MCJ) oraz Bruno Pluciński lub Luiza Baaziz wraz z Jakubem Tomaszczykiem.
Uczestnicy każdej pary, co tydzień, pojedynkują się m.in. na ulubione wśród widzów przepisy kulinarne. Odcinki mają charakter tematyczny. Wszystkie odcinki będą dotyczyć przepisów kulinarnych w oryginalnych, zdrowych i pysznych odsłonach. Po każdym odcinku widzowie będą mogli za pomocą komentarzy oddać głos na na przepis, który ich zdaniem w danym tygodniu był lepszy.

Premiera "Małych Szefów by MasterChef Junior" już 28 maja. Premierowe odcinki będzie można oglądać w poniedziałki na tvn.pl, a na kanale YouTube w czwartki (kanał TVN Foodie, playlista na tvn.pl).

Autorem pomysłu jest Andrzej Szajewski, Dyrektor Kreatywny Digital Endemol Shine Polska. Po stronie TVN Media za projekt odpowiadają Aleksandra Krystowska i Katarzyna Zawadzka oraz Emotion Studio.

Komentarze (1 - 3 z 3)

"digitalowy program"... ku*wa w jakim to języku jest?
 3  
"tronach TVN" - tvn królowie lewackiego przekazu by Szewczyk
 2  
@pavv
Angielski z Polskim...
 1