Łukasz Szewczyk31.05.2018 (17:34)9 komentarzy

Andrzej Twarowski debiutuje w ZapinamyPasy.pl. Poprowadzi dwa programy

Andrzej Twarowski, popularny dziennikarz sportowy, wieloletni komentator Canal+ i współprowadzący "Liga+ Extra", debiutuje w internetowym projekcie sportowym ZapinamyPasy.pl
Andrzej Twarowski
Pierwszy program w ZapinamyPasy.pl Andrzej Twarowski poprowadzi już 1 czerwca 2018 roku o północy. - To będzie specjalny, przygotowany wcześniej, niemal godzinny program. Na swój pierwszy radiowy dyżur przyjdzie 1 czerwca o godzinie 9.00. To wtedy wypowie pierwsze słowa na żywo w Zapinamypasy.pl. Spędzi z nami praktycznie cały dzień. Będziemy ten dzień relacjonować na naszych mediach społecznościowych. Będzie się działo - obiecuje Robert Małolepszy, redaktor naczelny Zapinamypasy.pl.
W ZapinamyPasy.pl Andrzej Twarowski będzie prowadził dwa programy: sportowy talk-show "Mam pytanie" z udziałem gości ze świata sportu (także w wersji wideo) oraz "Twaro why", który będzie nawiązywał do dawnej rubryki dziennikarze w Przeglądzie Sportowym. - Pomysł jest taki, że kibice będą mogli zadzwonić do naszego studia czy też zadać pytanie przez media społecznościowe, a Twaro będzie odpowiadał. Na wszystkie sportowe tematy, nie tylko te piłkarskie, ale oczywiście z przewagą futbolu - zapowiada Małolepszy.

Andrzej Twarowski będzie także współgospodarzem piłkarskiego programu "ExtraTajm" - pierwsza audycje z jego udziałem już 4 czerwca o godz. 11.00. Dziennikarz poprowadzi też kilka specjalnych odcinków magazynu "Halo tu Mundial", w którym usłyszeć będzie można godzinne rozmowy z największymi sławami środowiska futbolowego.

Przypomnijmy, że projekt sportowy ZapinamyPasy.pl ruszył w lutym 2018 roku. Jednym ze pomysłodawców jest właśnie Andrzej Twarowski, który z powodu zakazu konkurencji (warunki kontraktu z nc+) wcześniej nie mógł zaangażować się w nowy projekt. ZapinamyPasy.pl to stacja radiowa zajmująca się wyłącznie sportem. Częścią projektu jest także portal informacyjny oraz programy wideo.

ZapinamyPasy.pl

Komentarze (1 - 9 z 9)

Nie jaram się tym 'radiem' wole swojej muzy słuchać, a tych dżentelmenów to wole sluchac jak oglądam mecz
 14  
Szkoda tylko że nie ma aplikacji na androida , a konkurencja z weszło już dawno ma
 0  
kogo on będzie zapinać? może jeszcze w dûpsko
MójKutasSmakujeNajlepiej 31.05.2018 (22:14:42)
 4  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
 5  
Świetne radio! Włączam codziennie z telefonu jadąc do pracy. Dojście pana Andrzeja bardzo mnie cieszy i radio będzie miało jeszcze lepszą obsadę,która i tak jest już świetna.
 1  
nie miałem okazji jeszcze posłuchać ...
 2  
W necie jest ta stacja?
 0  
Chyba po jego wejściu na antenę musieli odpiąć pasy i już ich nie ma.
 0  
Andrzejek przyszedł i radio padło..
 0