Łukasz Szewczyk13.06.2018 (16:36)1 komentarz

Wirtualna Polska uruchomiła serwis do typowania wyników sportowych

Specjalnie na mundial Wirtualna Polska przygotowała sportową zabawę polegającą na wytypowaniu najdłuższej passy wygranych meczów i uzyskaniu miana najlepszego Typera.
WP Typer
Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to rywalizacja, spotkania pełne emocji oraz nerwowe oczekiwanie na ostateczny wynik. Od teraz prawie 6 mln użytkowników WP SportowychFaktów może poczuć smak sportowego współzawodnictwa i przewidywania wyników meczów podczas mundialu.
- Postawiliśmy na koncept typowania wyników znany doskonale wszystkim fanom sportu i rozbudowaliśmy go o elementy współzawodnictwa, aby uczynić zabawę jeszcze ciekawszą. Stworzyliśmy angażującą rozgrywkę, której zasady są jasne zarówno dla sportowych harduserów, jak i casualowych graczy. Od dziś każdy użytkownik WP może wziąć udział w rywalizacji o miano najlepszego typera mundialu - mówi Krzysztof Zych, Dyrektor Operacyjny w WP.

Serwis dostępny jest pod adresem www.typer.wp.pl. Zadaniem użytkowników jest zbudowanie najdłuższej serii poprawnych trafień, na podstawie których budowane są rankingi. Wybrany mecz typuje się przed jego rozpoczęciem. Jednorazowo można oznaczyć tylko jedno wydarzenie, kolejne - po zakończeniu poprzedniego. W ten sposób, wyłoniony zostanie zwycięzca, który wykazał się najlepszą wiedzą i poprawnie przewidział najdłuższą serię wydarzeń sportowych.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Największym wygranym tej całej sportowej szopki jest Putin. Ukraina płonie, ludzie giną a cały świat bierze udział w imprezie organizowanej przez Rosję. No ale kasa za prawa telewizyjne i reklamy przysłania wszystkim prawdziwy świat.
 0