Łukasz Szewczyk21.06.2018 (18:39)1 komentarz

Netflix zapowiada premierę drugiego sezonu "Ozark" (wideo)

Netflix ogłosił datę premiery drugiego sezonu serialu "Ozark" z udziałem Jasona Batmana, Laury Linney i Julii Garner. Nową członkinią obsady jest Janet McTeer.
Doradca finansowy ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, by spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego...
W drugim sezonie będziemy śledzić dalsze losy Marty'ego Byrde'a i jego rodziny wmieszanych w niebezpieczny światek narkotykowego kartelu. W momencie, kiedy Byrde'om wydawało się, że po śmierci Dela wszystko zacznie się układać, gang wysyła swoją bezwzględną prawniczkę Helen Pierce, by trochę namieszała. Marty i Wendy próbują pogodzić interes rodziny z narastającym zagrożeniem. Ich współpraca z żądnymi władzy Snellami, kartelem i ich nową wysłanniczką Ruth Langmore, której ojciec Case właśnie wyszedł z więzienia staję coraz bardziej ryzykowna. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, a Byrde'owie wkrótce zrozumieją, że żeby wyjść z tej sytuacji cało, muszą iść na całość.


Premiera drugiego sezonu serialu "Ozark" 31 sierpnia 2018 roku o godz. 9.01 w Netflixie.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Pięknie, już myślałem że serial dopiero w październiku.
 0