Łukasz Szewczyk08.07.2018 (17:08)21

Netflix: Nowe plany cenowe także w Polsce. Jakie warunki?

Internetowy serwis Netflix wprowadza nowe plany taryfowe także w Polsce. Jakie zmiany?

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 21)

He he he , najlepsze są komentarze w stylu oglądam na jednym telewizorze ale płacę za kilka bo mnie stać. Naprawdę całe poczucie własnej wartości niektórzy mają w portfelu?
 3  
no własnie czy to jest nowe oferta cenowa czy plany dla nowych klientów,,,,jeśli ktoś coś wie to proszę o odp.
 4  
Szkoda kasy na ten NETFLIX
 4  
Wirtualna Sieć Prywatna http://www.polski-vpn.pl/ - Usługa VPN potrafi odblokować strumienie z internetu, całkowicie chroni Twój PC i zmieni Ci numer IP komputera. Pozwala oglądać bezpieczne - polskie serwisy takich jak Netflix, Showmax, ipla, vod.tvp.pl i wiele innych. Opłata: 15 zł za 1 m-c, 25 zł za 2 m-ce, 35 zł za 3 m-ce subskrypcji VPN. Nie odblokuje ze zagranicznych serwisów. Dlaczego ? Bo musi mieć inne usługi VPN m. in. ExpressVPN, NordVPN, CyberGhost VPN oraz "polski" VPNonline (poszukaj w Google) . Tych usług VPN pozwoli odblokować i oglądać bezpiecznie w trakcire zmiany numeru IP między innymi Sky Go UK, Sky Go Deutschlamd, Sky Go Italia, Netflix US, Hulu itp. To VPN jak "komputer-duch". :)
 30  
Na szczęście ta zmiana w bardzo małym stopniu dotyka osób, które z Netfixa korzystają samodzielnie, lub w rodzinie i nie dzielą jednego abonamentu ze znajomymi.
 0  
Tym samym zapowiada się początek końca Netflixa w Polsce.
Arkadiusz Pieńkowski 10.07.2018 (8:38:49)
 2  
Nie dziwię się takiego posunięcia. Bardzo dużo użytkowników kombinowało i kupowało usługę na dwa czy trzy gospodarstwa domowe - jak to w Polsce. Jeśli ktoś (albo cała rodzinka) jest wielbicielem seriali i ma czas na ich oglądanie to 50 czy 60 zł nie powinno być problemem... Ale jak zwykle "Polaczki" chcą być bardziej cwane...
 4  
Jakiś dramat, płacę 52 zł, to nie jest wcale mało, a jeszcze mnie pozbawią 2 ekranów, miło z ich strony, nie ma co.
Czas pomyśleć o HBO GO :)
 5  
Ten ultra to nie jest jakaś nowość, bo od ponad roku korzystam z takiego gdzie jest uhd i 4 ekrany płacąc 52zl.
Może niech napisza- wyższa cena i jak ktoś napisał koniec z 4IP jednocześnie.
 3