Łukasz Szewczyk12.07.2018 (17:39)4 komentarze

Instagram pozwala gwiazdom ubiec fotoreporterów. "Żeby nikt nie zarabiał na moim życiu prywatnym"

Dzielę się swoją prywatnością na tyle, na ile chcę - mówi modelka Paulina Krupińska. Woli sama opublikować zdjęcia z dziećmi lub z partnerem, niż oglądać je na portalach czy w prasie wykonane przez paparazzich. Podkreśla, że media społecznościowe pozwalają jej na stały i bliski kontakt z fanami.
Paulina Krupińska
Związek Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki od początku budził duże zainteresowanie mediów show-biznesowych, które osiągnęło apogeum po narodzinach pierwszego dziecka pary. Fotoreporterzy towarzyszyli młodym rodzicom nawet w tak prywatnych chwilach jak spacer z małą Antoniną czy codzienne zakupy. Takie zachowania przedstawicieli świata mediów budzi sprzeciw modelki.
- Kiedy wiem, że ktoś robi mi zdjęcia z ukrycia - nie lubię tego typu zdjęć - to chcę bardzo często ubiec fotoreporterów, żeby ktoś nie zarabiał na moim życiu prywatnym - mówi Paulina Krupińska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelka nie należy do gwiazd, które konsekwentnie unikają pokazywania swoich bliskich w mediach. Na Instagramie publikuje zarówno zdjęcia dokumentujące jej dokonania zawodowe, jak i fotografie z partnerem i dwójką dzieci. Twierdzi, że w ten sposób próbuje kontrolować stopień, w jakim fani poznają szczegóły z jej prywatnego życia.

- Media społecznościowe dają mi tę możliwość, że mogę się dzielić swoim życiem prywatnym na tyle, ile chcę. Wolę sama takie zdjęcia prywatne wrzucić z moim partnerem czy ze spaceru z dzieciakami - mówi Paulina Krupińska.

Gwiazda TVN Style podkreśla również, że dzięki mediom społecznościowym może zachować bliskie relacje z fanami. Tylko na Instagramie jej konto obserwuje 210 tys. osób - znaczna część nie ogranicza się do komentowania publikowanych przez modelkę zdjęć, lecz wysyła jej wiadomości prywatne. Paulina Krupińska zaznacza, że zawsze odpisuje fanom, a z niektórymi jest w stałym kontakcie.

- Najczęściej mam pytanie: gdzie spacerować z dzieckiem w Zakopanem? To jest pytanie, które się pojawia minimum dwa razy dziennie, więc może odpowiem: z wózkiem Dolina Chochołowska i Kościeliska - mówi gwiazda.

Modelka spędza w Zakopanem wiele czasu, podczas tegorocznych wakacji zamierza jednak zwiedzić także inne zakątki kraju. Twierdzi, że Polska jest krajem nie tylko pięknym i różnorodnym pod względem krajobrazowym, lecz także bezpiecznym, zwłaszcza jeśli podróżuje się z małymi dziećmi.

- Jeżeli chodzi o zagraniczne wypady, to stawiam na Grecję, też jest bezpieczna i w miarę blisko z dzieciakami. Grecja jest też dostosowana logistycznie do dzieciaków - mówi Paulina Krupińska.
Newseria

Komentarze (1 - 4 z 4)

Hipokrytka jakaś. Chce prywatność to niech nie wrzuca żadnych zdjęć wtedy problem nie będzie istniał. Jak zakonnica - chciałaby, a się boi.
 1  
Mądra dziewczyna , jak nie wrzuci to inni wrzucą, ci co na drzewach siedzą z aparatami i na normalnych ludzi z ukrycia polują. Są w hierarchii gdzieś między wszami a mendami.
 3  
Mądra dziewczyna , jak nie wrzuci to inni wrzucą, ci co na drzewach siedzą z aparatami i na normalnych ludzi z ukrycia polują. Są w hierarchii gdzieś między wszami a mendami.
Do czasu dopóki nie pojawią się w sądzie, a tak to póki co Pani Ładna nie ma argumentów bo sama się eksponuje.
 4  
To @szczavvian jeszcze żyje?? ;P
johnyB - ten prawdziwy 13.07.2018 (17:33:33)
 0