Łukasz Szewczyk09.08.2018 (15:59)4 komentarze

Premierowa jesień w Playerze z nowościami TVN. Seriale także w 4K

Internetowa platforma Player.pl na jesień 2018 szykuje kilka niespodzianek dla swoich użytkowników.
Nowy Player.pl
Jesień 2018 roku w serwisie player.pl to premiery seriali TVN - "Pułapki" i "Pod powierzchnią", bez reklam, nawet 7 dni przed emisją w telewizji, a także tysiące filmów, produkcji serialowych i programów z anten uwielbianych przez widzów: TVN24, TVN Turbo, TVN Style, TTV, HGTV, Travel Channel, Food Network, MTV, Discovery Channel, National Geographic, Fox, Disney Channel, CANAL+ i HBO.
W serwisie będzie można obejrzeć koncert Moniki Brodki w ramach "MTV Unplugged", dostępne będą również nowe odcinki kolejnego sezonu "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy".

Widzowie znajdą materiały, których nie zobaczą nigdzie indziej, m.in. niepublikowane fragmenty show Króla TVN "Kuba Wojewódzki - ciąg dalszy", "Ameryka Express - Domówka", w której uczestnicy show oglądają i komentują siebie na ekranie, a także "Mam Talent TV" - produkcję towarzyszącą popularnemu programowi TVN.

Twórcy Playera zapowiada, że wkrótce, specjalnie dla widzów serwisu, pojawią się kolejne oryginalne produkcje.

W płatnej ofercie Player+ nieustannie pojawiają się nowe propozycje programowe. Aktualnie to biblioteka ponad 3 000 wyjątkowych tytułów w kolekcjach VoD oraz ponad 250 hitów filmowych na życzenie, m.in. "Pitbull. Ostatni pies", "Podatek od miłości", "Kobieta sukcesu", "Atak paniki", "Plan B". Player+ to także ponad 40 kanałów na żywo oraz tysiące godzin transmisji sportowych na żywo - w tym treści CANAL+ i HBO oraz Eurosportu i ELEVEN SPORTS - i to bez długoterminowych zobowiązań!

Do tego wybrane seriale TVN będzie można tej jesieni oglądać w serwisie player w jakości 4K.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Nie oglądam i nie będę oglądał żadnych produkcji TVN.

Żebym to oglądał, ta telewizja musiałaby najpierw zostać zrepolonizowana i mocno przewietrzona. Dopóki w TVN nie ma programów wychwalających pod niebiosa PiS, my nie mamy czego tam oglądać :D :D :D

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 7  
do johnyB
johnyB ty sobie najlepiej mózg przewietrz, a nie TVN-nem się martwisz.
 3  
Nie muszę sobie przewietrzać mózgu, bo już dawno mam go przewietrzonego ;D

To raczej wy, Polacy B, powinniście go przewietrzyć. Normalni ludzie oglądają Fakety w TVN dla beki, żeby się pośmiać z wygibasów Sobieniowskego, Zalewskiej, Skórzyńskiego, itd. Normalni ludzie traktują Fakety jako program typowo rozrywkowy....popcorn, Cola i prezenterzy Faketów wytrząsający się nad partią rządzącą - i jest mega ubaw! ;D Ale wy oczywiście musicie być "oryginalni" - wy oglądacie Fakety po to, żeby wierzyć (!!!) w te antyPiSowskie newsy... I to jest straszne, tego wam bardzo współczuję. Tak to jest, kiedy mózg nie jest przewietrzony.

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 7  
Czy ktoś może się zająć tym ruskim trolowaniem polskich serwisów?
Na każdym z portali w komentarzach są takie jak ten on johnyB. I co on wnosi oprócz siania zamętu? Komu zależy żeby skakać sobie do oczu? Ludzie szanujmy sie bardziej.
 0