Łukasz Szewczyk30.08.2018 (17:23)8 komentarzy

Jarosław Kuźniar redaktorem naczelnym "Onet Rano". Od września piąty sezon

Jarosław Kuźniar nowym redaktorem naczelnym, a Michał Wojak Business Managerem grupy programów Onet Rano. Zmiany mają na celu wsparcie dynamicznego rozwoju produktów skupionych wokół porannego formatu, którego piąty sezon rozpocznie się 3 września.
"Onet Rano" - Jarosław Kuźniar
"Onet Rano" to cykliczna produkcja wideo realizowana przez Onet. Średnia oglądalność jednego odcinka przekracza milion projekcji wideo. Oprócz porannego show realizowanego w samochodzie projekt obejmuje również eksperckie audycje w części studyjnej w ramach Onet Rano #Wiem, wyjazdowe programy z różnych miast Polski w ramach Onet Rano #wPodróży, a także podróżniczy Onet on Tour realizowany z krajów Europy i świata.
Twórcą i twarzą tych projektów jest Jarosław Kuźniar, stąd funkcja Redaktora Naczelnego, by zadbać o ich dalszy rozwój programowy i wspierać rozwój pomysłów na nowe formaty.

Za opiekę biznesową odpowiada Michał Wojak, powołany na stanowisko Business Managera grupy programów Onet Rano. Będzie on odpowiedzialny za kompleksowe działania operacyjne, a także dalszy rozwój komercyjny formatów wokół głównego brandu w ramach obszaru zarządzanego przez Sabinę Lipską, Dyrektora Wideo Grupy Onet-RAS Polska.

- W ciągu 2 lat zbudowaliśmy w polskim internecie wyjątkową markę. Programy z grupy Onet Rano są obecne na wszystkich dostępnych platformach cyfrowych zarówno w formie video, jak i audio. Sukces zobowiązuje i mobilizuje nas do dalszego rozwoju stąd zmiany w organizacji zespołu - komentuje Sabina Lipska.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Mój ulubiony ;D
bit.ly/2olotT0

p.s
pewnie ma to w swoim kubeczku, dlatego ten uśmiech taki jakiś niewyraźny ;D

buuuuuuuuuuuuuahahahahahahahah!!!
________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 6  
zaorać onet, interie, wp i inne szamba !!!!
 1  
Co za pisiory tu się pojawiają.. Preecz.
Onet Rano będzie też na Zoom TV?? Coś wiadomo?
 3  
Nazwisko Kuźniar zelektryzowało pisiorów i są już na posterunku.
Dzięki Bogu istnieją takie osoby jak Pan Kuźniar, bo Ci frustraci nie mieliby piany gdy mordy wycierać.
 4  
Gdy wygram wybory w Warszawie wszyscy warszawiacy będą musieli być szczęśliwy. Dość tej patologii.
 3  
Za to gdy ja wygram wybory w Warszawie, to nitki metra będą na każdym osiedlu, a stacje metra pod każdym blokiem. Bo Warszawa na to zasługuje.
 3  
tak mi się PO...o w główce od oglądania tych POdbukowych stacyjek tvn-ów i POlszmatów że jużnie wiem co pisze
 2  
Tak mi się w główce poPISdrzyło od ogłądania jedynie słusznej propagandy W Ścieku i innych dzięki którym jeszcze trwam, że nie wiem kim jestem i co PISzę.
Wpisz wyżej jest tego dobitnym dowodem przepraszam wszystkich za moją gupotę.
 3