Łukasz Szewczyk30.08.2018 (17:23)8 komentarzy

Jarosław Kuźniar redaktorem naczelnym "Onet Rano". Od września piąty sezon

Jarosław Kuźniar nowym redaktorem naczelnym, a Michał Wojak Business Managerem grupy programów Onet Rano. Zmiany mają na celu wsparcie dynamicznego rozwoju produktów skupionych wokół porannego formatu, którego piąty sezon rozpocznie się 3 września.
Jarosław Kuźniar redaktorem naczelnym "Onet Rano". Od września piąty sezon
"Onet Rano" to cykliczna produkcja wideo realizowana przez Onet. Średnia oglądalność jednego odcinka przekracza milion projekcji wideo. Oprócz porannego show realizowanego w samochodzie projekt obejmuje również eksperckie audycje w części studyjnej w ramach Onet Rano #Wiem, wyjazdowe programy z różnych miast Polski w ramach Onet Rano #wPodróży, a także podróżniczy Onet on Tour realizowany z krajów Europy i świata.
Twórcą i twarzą tych projektów jest Jarosław Kuźniar, stąd funkcja Redaktora Naczelnego, by zadbać o ich dalszy rozwój programowy i wspierać rozwój pomysłów na nowe formaty.

Za opiekę biznesową odpowiada Michał Wojak, powołany na stanowisko Business Managera grupy programów Onet Rano. Będzie on odpowiedzialny za kompleksowe działania operacyjne, a także dalszy rozwój komercyjny formatów wokół głównego brandu w ramach obszaru zarządzanego przez Sabinę Lipską, Dyrektora Wideo Grupy Onet-RAS Polska.

- W ciągu 2 lat zbudowaliśmy w polskim internecie wyjątkową markę. Programy z grupy Onet Rano są obecne na wszystkich dostępnych platformach cyfrowych zarówno w formie video, jak i audio. Sukces zobowiązuje i mobilizuje nas do dalszego rozwoju stąd zmiany w organizacji zespołu - komentuje Sabina Lipska.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Mój ulubiony ;D
bit.ly/2olotT0

p.s
pewnie ma to w swoim kubeczku, dlatego ten uśmiech taki jakiś niewyraźny ;D

buuuuuuuuuuuuuahahahahahahahah!!!
________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 6  
zaorać onet, interie, wp i inne szamba !!!!
 1  
Co za pisiory tu się pojawiają.. Preecz.
Onet Rano będzie też na Zoom TV?? Coś wiadomo?
 3  
Nazwisko Kuźniar zelektryzowało pisiorów i są już na posterunku.
Dzięki Bogu istnieją takie osoby jak Pan Kuźniar, bo Ci frustraci nie mieliby piany gdy mordy wycierać.
 4  
Gdy wygram wybory w Warszawie wszyscy warszawiacy będą musieli być szczęśliwy. Dość tej patologii.
 3  
Za to gdy ja wygram wybory w Warszawie, to nitki metra będą na każdym osiedlu, a stacje metra pod każdym blokiem. Bo Warszawa na to zasługuje.
 3  
tak mi się PO...o w główce od oglądania tych POdbukowych stacyjek tvn-ów i POlszmatów że jużnie wiem co pisze
 2  
Tak mi się w główce poPISdrzyło od ogłądania jedynie słusznej propagandy W Ścieku i innych dzięki którym jeszcze trwam, że nie wiem kim jestem i co PISzę.
Wpisz wyżej jest tego dobitnym dowodem przepraszam wszystkich za moją gupotę.
 3