Łukasz Szewczyk04.09.2018 (18:19)2 komentarze

Spin-offy popularnych programów TVN na Player.pl

Na internetowej platformie Player fani popularnych programów TVN: "Top Model", "Mam Talent!" i "Ameryka Express" będą mogli bez opłat obejrzeć materiały, których nie zobaczą w telewizji.
"Ameryka Express Domowka"
"Top Model. Front row" to program dla widzów chcących poznać kulisy produkcji i niepublikowane materiały 7. edycji "Top Model" (ang. "front row" - pierwszy rząd gości na pokazie mody). Tylko w player będzie można zobaczyć najlepsze wpadki, śmieszne sytuacje czy kandydatów, którzy nie zakwalifikowali się do programu. "Top Model. Front row" poprowadzą: dziennikarka Basia Pasek oraz uczestnik 5. edycji "Top Model" Jakob Kosel. Pierwszy odcinek już dziś - w poniedziałek, 3 września.
W tym sezonie widzowie mogą również liczyć na program "Ameryka Express. Domówka", w którym bohaterowie 3. edycji reality show dziejącego się tym razem w Ameryce Południowej będą spotykać się co tydzień, żeby oglądać premierowe odcinki nowego sezonu i na gorąco je komentować. Uczestnicy programu, m.in. Filip Chajzer, Fit Lovers, Lara Gessler, Maciej Musiałowski, Magda Steczkowska i Katarzyna Meller zaproszą widzów do siebie już od środy - 5 września.

W "Mam Talent! TV" widzowie znajdą materiały ze wszystkich 11 edycji programu "Mam Talent!": aktualności, materiały archiwalne (m.in. jak wyglądali jurorzy i prowadzący w kolejnych edycjach), rankingi najśmieszniejszych i najbardziej wzruszających występów, historie gwiazd programu (m.in. Kamila Bednarka, Dawida Podsiadły, Marcina Wyrostka) oraz najzabawniejsze wypowiedzi i wpadki. Pojawią się też materiały z backstage'u odcinków aktualnej edycji "Mam Talent!". W role komentujących "Mam Talent! TV" wcielą się Agnieszka Chylińska i Marcin Prokop. Premiera w sobotę - 8 września.

Programy będą miały swoje premiery w Player.pl zaraz po emisji odcinków na głównej antenie TVN.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Chajzer to obrzydliwy wieśniak, cham, kołtun nie pokazujcie tej przaśnej mordy co wszystko robi pod publikę i ma to wcześniej ustawione.
 4  
Wszyscy ci ludzie na zdjęciu to jakieś freaki internetowe. Wydmuszki medialne.
 7