Łukasz Szewczyk06.09.2018 (8:19)1 komentarz

Trzeci sezon "Wilkowicz Sam na Sam" na Sport.pl. Pierwszym gościem Krychowiak

Od czwartku (6 września 2018 roku) na Sport.pl będzie można oglądać pierwszy odcinek trzeciego sezonu programu Pawła Wilkowicza. Format zyska nową oprawę graficzną.
Wilkowicz Sam na Sam
Na Sport.pl powraca program "Wilkowicz Sam na Sam" - najlepsze wywiady sportowe w polskim internecie, w których ważne osobowości ze świata sportu opowiadają o swoich sukcesach i cenie, jaką przyszło im za nie zapłacić, a także o kulisach sportowych zmagań.
- Zmienia się oprawa graficzna programu, ale najważniejsze pozostaje bez zmian: rozmowa, która ma pokazać człowieka z krwi i kości, i pomóc zrozumieć sport. Na fotelach w "Sam na Sam" siadali już mistrzowie olimpijscy i świata, zwycięzcy i przegrani. Chciałbym, żeby w dalszym ciągu moimi cotygodniowymi gośćmi byli ludzie ze szczytów polskiego sportu - mówi gospodarz programu Paweł Wilkowicz.

Gościem pierwszego odcinka nowego sezonu "Wilkowicz Sam na Sam" będzie Grzegorz Krychowiak, piłkarz reprezentacji Polski i klubu Lokomotiw Moskwa, do którego został wypożyczony z Paris Saint-Germain. Piłkarz opowie m.in. o przyczynach mundialowej klęski polskiej drużyny i o swoim żalu do działaczy Paris Saint-Germain.

Premierowe odcinki programu "Wilkowicz Sam na Sam" będą emitowane w czwartki o godzinie 15:00 na Sport.pl

Paweł Wilkowicz to jeden z najczęściej nagradzanych polskich dziennikarzy sportowych, który od 2013 roku pracuje w redakcji serwisu Sport.pl. W czasie ostatnich mistrzostw świata w piłce nożnej okazał się najpopularniejszym dziennikarzem sportowym według ludzi mediów, którzy docenili jego "warsztat w starym, dobrym prasowym stylu". Od ponad 10 lat Paweł Wilkowicz jest przy wszystkich wydarzeniach ważnych dla polskiej reprezentacji piłkarskiej. Relacje dla Sport.pl z igrzysk w Soczi, mundialu w Brazylii oraz poruszający wywiad z Justyną Kowalczyk przyniosły mu drugie miejsce w plebiscycie na dziennikarza roku Grand Press 2014. W 2017 roku został nagrodzony prestiżową Nagrodą im. Bohdana Tomaszewskiego dla najlepszego dziennikarza sportowego. Jest również autorem autoryzowanej biografii Roberta Lewandowskiego pt. "Nienasycony", która ukazała się nakładem Wydawnictwa Agora.

Komentarze (1 - 1 z 1)

nie Krychowiak tylko FUTRIĆ - to jego nazwisko po "udanych" MŚ ...
 4