Łukasz Szewczyk06.09.2018 (17:06)6

Krzynówek o internetowym hejcie wobec piłkarzy: Dzieją się straszne rzeczy, rządzący powinni coś z tym zrobić

Ludzi zawistnych jest bardzo dużo w naszym społeczeństwie - twierdzi sportowiec. Podkreśla, że to oni są przyczyną coraz większego hejtu w internecie, ostatnio skierowanego m.in. przeciwko polskim piłkarzom. Krzynówek nie zgadza się z zarzutami o lekceważeniu udziału w mundialu i skupianiu się na kontraktach reklamowych wysuwanymi wobec podopiecznych Adama Nawałki. Jego zdaniem gra w reprezentacji kraju to marzenie każdego piłkarza.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 6 z 6)

To uderzą w pierś i szczerze przyznają się co poszło nie tak a nie kręcenie.Jeszcze kibicom buzie pozamykać to na mecze przyjdą tylko osoby z darmowymi biletami vip.
 12  
Dlaczego mamy bronić piłkarzy? Zarabiają grube miliony, dostają olbrzymie premie nawet za przegrane... Natomiast popatrzcie na lekkoatletów oni nie dostają praktycznie nic nawet za wygraną a reprezentują Nasz kraj zdecydowanie lepiej.
 15  
Jacek prawda jest taka ze polak nigdy nie grał dobrze w piłke i nigdy nie bedzie grał dobrze w piłke ! bo nikt nic z tym od lat nie robi ! lub robi a nie zna sie a tym !
 10  
A z czego zasłynął piłkarz Krzynówek?Z "inteligentnych" odpowiedzi dziennikarzom po meczach.
@Szkapa Bo, niestety, dla agencji reklamowych lepiej sprzedaje się ogolony Lewandowski niż brodaty Majewski.
 7  
Oczywiście. Pozamykajcie jeszcze buzie kibicom. Przecież oni nie mają prawa nic złego powiedzieć o piłkarzach. Jak ktoś dobrze wyglądał na mundialu, to nikt go nie hejtuje. Przykład Kurzawy. Nie spotkałem się aby ktokolwiek miał o nim złe zdanie. Ludzie mają swój rozum i choćbyście nie wiem jak chcieli ich uciszyć, to i tak tego nie zrobicie.
 7  
Pięknie widać po grze Polskich Siatkarzy komu lepiej zależy na reprezentowaniu swojego kraju oraz udowodnieniu coś sobie.To właśnie Polscy Siatkarze powinni zarabiać taką kasę to piłkarze nożni.
Mottem naszej reprezentacji w Piłce Nożnej jest "Co tu robić by się nie narobić" bo w końcu w klubie zarabiają miliony a reprezentowanie kraju się nie liczy.
 0